MENU
klinika
E rëndë në Llogara

Recepsionisti i një kompleksi turistik gjendet pa shenja jete

Vrasje, grup kriminal, trafik të miturish

OFL u vendos ultimatum 3 ‘të fortëve’ në Berat

Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës...

Vatra aktive prej dy ditësh

Vijon beteja me flakët në pyllin me pisha të Roskovecit

Prej dy ditësh vijon që jetë aktive vatra e zjarrit pyllin me pisha të Vloshit...

Policia po heton ngjarjen

Vdekja e punonjësit në Berat, arrestohet inxhinieri i pyjeve

Një ditë pas vdekjes së një punëtori në Berat gjatë kohës që ishte në detyrë,...

U rrëzua teksa priste një pemë

Ndërron jetë punonjësi i bashkisë së Beratit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Berat në vendin e quajtur “Ura e Goricës”....

Masakra me dy të vrarë në Lushnjë

Rrëzohet kërkesa e Orges Bilbilit për ndryshim të masës së sigurisë

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Orges Bilibilit, i cili kërkoi ndryshim...

Arrestohet 29 vjeçari në Berat

Dhunoi punonjësin e ujësjellësit dhe e goditi me sende të forta

Një 29 vjeçar nga Berati është arresuar pasi ka goditur me sende të forta punonjësin...

Njihuni me “misteret” e Karaburunit

Shpella të stërmëdha dhe shkrime marinarësh në vështirësi

Gadishulli i Karaburunit është një ndër atraksionet më të veçanta në vend. Në të mund...

kush janë 3 fierakët e dënuar që duhet t’i përgjigjen OFL-së

Kush janë 3 fierakët e dënuar që duhet t’i përgjigjen OFL-së?

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin...

Rriten rastet me Covid-19 në Berat

Infektohen mjeku, infermierja dhe farmacistja e spitalit

Numri i rasteve me Covid-19 po rritet frikshëm në të gjithë qarkun e Beratit. Situata...

Fier

Makina përplas motorin, humb jetën 31-vjeçari

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Rroskovec, si pasojë e një aksidenti....

E rëndë në ‘Plazhin e Vjetër’ të Vlorës

Gjendet i mbytur një person rreth 60 vjeç

Një person është gjetur i mbytur në zonën quajtur ‘Plazhi i Vjetër’ në Vlorë. Personi...