MENU
klinika
Si u mor informacioni për Sokol Boden

Arrestimi i ish-shefit të policisë, reagojnë uniformat blu

Pas rreth 24 orësh kërkime

Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në lumin Seman

Pas rreth 24 orësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në lumin Seman. Përgjatë...

Fier

Iu gjet kanabis në çantën e shpinës, arrestohet 24-vjeçari

Një 24-vjeçar në Levan të fieri është arrestuar pasi i policia i ka gjetur një...

Sekuestrohen 600 kg kanabis

Guardia di Finanza operacion në Vlorë

Një operacion anti-drogë është zhvilluar mes Guardia di Finanza dhe Policisë së Vlorës. Mësohet se...

Tragjedia e Himarës

Skadon ‘ultimatumi’ ndaj Ramës, sot qytetarët protestojnë në 19:00

Një tjetër protestë qytetare do të mbahet sot përpara Ministrisë së Brendshme. Protesta mbahet nën...

Ministria e Mbrotjes bën bilancin

23 vatra zjarri në 24 orët e fundit, 327 forca në terren

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 23 vatra zjarri aktive. Të dhënat...

Tragjedia e paralajmëruar në Potam

Policia Kufitare e Vlorës mori denoncime nga qytetarët, por…

Ngjarja tragjike në Himarë, ku mbeti e vrarë me skaf 7-vjeçarja Jonada Avdia nga ish-polici...

Vdekja tragjike e Jonadës

“The Times”: Protesta në mbarë vendin, kërkohet…

Pas tragjedisë së rëndë në Himarë ku një vogëlushe 7-vjeçare u përplas për vdekje nga...

Arsyetimi i prokurorisë

Si ndryshoi akuza për policin që vrau 7-vjeçaren me skaf?

rokuroria e Vlorës ka ndryshuar akuzën e ngritur fillimisht nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore për...

Policia jep detajet

Gjendet i pajetë në rrugë 45-vjeçari në Fier

Një 45-vjeçar me inicialet D.G, banues në Fier është gjendur i pajetë në rrugë, në...

Sekuestrohen çadra dhe shezlongë

Bllokoi hapësirën publike në Seman/ Procedohet pronari

Policia vazhdon operacionin për lirimin e hapësirave publike. Uniformat blu bëjnë me dije se në...

“E kemi lakun në fyt”

Pas bllokimit të mjeteve lundruese, protestë në Vlorë

Këtë të shtunë pronarë dhe administratorë të mjeteve lundruese dhe detare kanë zhvilluar një protestë...