MENU
klinika
Arrestohet fieraku

Përplasi për vdekje 24-vjeçarin dhe u largua

Policia nis hetimet

Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur, 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot paradite në aksin Levan-Tepelenë. Një makinë është përplasur...

Dhjetra hektar 'nën pushtetin' e flakëve

‘Digjet’ Klosi dhe Cërriku

Një zjarr i madh u shfaq këtë të premte në masivin pyjor me pishë në...

Kërkohet ndihmë

Zjarr i madh në Roskovec, banorët në “luftë” me flakët

Temperaturat e larta kanë bërë që shumë zona në jug e veri të përfshihen nga...

Asnjë investim që cënon pasuritë natyrore

Shembet HEC-i në kanionin e Holtës

Ka nisur shembja e digës së betonit pranë Kanionit të Holtës që ishte parashikuar që...

Sot dita kulminante

Pelegrinazhi në Malin e Tomorrit

Mijëra qytetarë nga e gjithë bota ditën e sotme bëhen pjesë e Pelegrinazhit në Malin...

Detaje

Aksident i rëndë në Lushnje, vdesin dy persona

Një aksident me vdekje të dyfishtë raportohet të ketë ndodhur në aksion Fier-Lushnje. Burime nga...

Ndryshimi

‘Çlirohet’ Fieri, merr fund vuajtja e qytetit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot përmes një postimi në facebook, foto albumin e punimeve...

"Koha ka mbetur vendnumëro"

Njihuni me fshatin 500-vjeçar në Gramsh

Nëse kohët kanë ndryshuar shumë fshatra rreth Shqipërisë, në fshatin Irmath i Poshtëm në Gramsh...

Reagojnë edhe banorët

Zgjerimi i parkut të Tomorrit/ Qeveria: Jo guroret

Qeveria është e vendosur për zgjerimin e Parkut Kombëtar të Tomorrit. Pas rrëzimit nga Gjykata...

Policia kishte marrë informacion se...

Ç’po ndodh? Gjendet një tjetër trup i pajetë sot

Një trup i pajetë është gjetur sot pranë lumit Devoll në Gramsh. Mësohet se trupi...

Aksident i rëndë

Vdekje në rrugët e Vlorës, humb jetën në spital 60-vjeçari

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë, me pasojë vdekjen e...