MENU
klinika
Çfarë ndodhi?

Plagosja me armë zjarri, ‘blindohet’ Vlora

“Dorëzohu, hidhe armën”

RENEA shkëmbim zjarri me vlonjatin e rrezikshëm

Operacion policor për kapjen e një personi shumë të kërkuar, me rrezikshmëri të lartë shoqërore....

Rikonfirmohet për herë të dytë...

Zgjidhet me dyer të mbyllura kryetarja e PS-së së Beratit

Ministri i Mjedisit dhe njëkohësisht deputeti i qarkut të Beratit,Blendi Klosi ka marrë pjesë pasditen...

Kush e zëvendëson?

Shkarkohet shefi i Komisariatit të Lushnjes

Është shkarkuar nga detyra Shefi i Komisariatit të Lushnjes, Elton Pepa. Kreu i Policisë së...

Lëvizjet pas denoncimit të PD-së

I dënuar në Greqi? Prokuroria kërkon gjurmët e gishtave

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut...

Dëshmia tronditëse

E mbytën në rezervuar, 16-vjeçari: Drita u përdhunua para…

Dëshmi tronditëse për krimin makabër në Fier të ndodhur më 5 janar e të zbuluar...

Zbradhja e ngjarjes

Lushnje/ Ra në kanal me motor, ndërron jetë 42- vjeçari

Një 42- vjeçar i cili ra me motor në kanal ka ndërruar jetë në Lushnje....

‘Fshehu dënimin në Greqi’

Kryebashkiaku i Mallakastrës i përgjigjet akuzave të PD

Qerim Ismaili, kryebashkiaku i Mallakastrës i cili akuzohet nga PD se ka fshehur në formularin...

Horrori në Mallakastër

Zbardhet ngjarja/ 50-vjeçarja u vra nga pjesëtari i familjes

Policia ka zbardhur ngjarjen tronditëse të ndodhur në Mallakastër, ku 50-vjeçarja Drita Saliaji është grabitur,...

Një në pranga e një në kërkim

Policia ‘grusht të fortë’ shfrytëzuesve të malit të Tomorit

Në kuadër të luftës kundër shkatërrimit dhe mbrojtjes së Malit të Tomorit nga subjektet që...

Emri/ Ja ç'thotë policia

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në Berat

Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore,në fshatin...

Dita e Ujit të Bekuar

Të rinjtë sfidojnë temperaturat e ulta, ‘shpëtojnë’ kryqin

6 janari simbolizon ditën e shenjtë të “Ujit të bekuar” dhe përcillet çdo vit si...