MENU
klinika
Emrat

Gomonia me 1 ton drogë në Vjosë/ Policia: Arrestohen dy trafikantët

Berat

Radhë për karta identiteti/ Qytetarët: Më shumë sportele

Këtë vit kalendarik nis edhe skadimi i kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike. Problemet e...

Detajet

Vlorë/ Bllokohet gomonia me 500 kg drogë

Në orët e para të mëngjesit, një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur...

Protesta studentore

Pakti për Universitetin/ Rektori i Vlorës zbulon detaje

Teksa ka folur rreth Paktit për Universitetin, rektori i Universitetit të Vlorës, Roland Zisi në...

Zbulohet arsyeja

Kryebashkiaku i Skraparit padi penale për prefektin e Beratit!

Bashkia e Skraparit me në krye, Nesim Spahiun depozitoi ditën e sotme në Prokurorinë e...

99-vjetori i Kongresit Kombëtar

Lushnja ‘vishet’ kuq e zi

Me rastin e  99-vjetorit të Kongresit kombëtar të Lushnjës, qyteti është veshur me flamuj kuq e...

Vrasja në Ballsh

Prindërit e Gazmendit: Duam kujdestarinë e fëmijëve

Bedri e Lumturi Musta kanë besim tek gjykata, ndërsa babai i Gazmendit është shprehur se...

Detajet

Lushnjë/ Grabitet argjendaria, maskat marrin 100 mln lekë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Lushnjës, një argjendari ka...

Kërkojnë dëmshpërblimet

Frikë nga përmbytjet, banorët e Lushnjes në protestë

Banorët e anës së Shkumbinit në Lushnje kanë dalë në protestë. Ata shprehen se i...

Vrasja e 2 motrave në Ballsh

Vëllai i viktimave: Dua kujdestarinë e fëmijëve

Pak ditë pas vrasjes së dyfishtë që ndodhi në Ballsh, ku burri vrau me thikë...

Emri

Largohet drejtori i OSHEE në Fier, ja kush e zëvendëson

Drejtori i OSHEE në Fier, Armand Zhuka është larguar nga detyra. Zhuka drejtoi për afro...

Emri

Kapet i shumëkërkuari në Vlorë, i dënuar me 2 vite burg

Ishte shpallur në kërkim, por është arrestuar sot nga policia e Vlorës. 41-vjeçari, i identifikuar...