MENU
klinika
Detajet

Zjarr në grykën e një pusi nafte në Fier

Vlorë

Aplikimi për kartën e identitetit deri në konfrontim fizik

Pas njoftimit dhe thirrjes së Ministrisë së Brendshme kundrejt qytetarëve të cilëve ju ka skaduar...

Detajet

Atentati në Vlorë, 41-vjeçari niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Akoma sot nuk ka asnjë autor për atentatin e një ditë më parë në Vlorë....

Detajet

Plagosja në Vlorë/ Si u plagos 41-vjeçari, makina e djegur

Pak minuta më parë në Vlorë, ndodhi një përplasje me armë. Policia e Vlorës ka...

Vlorë

Përplasje me armë zjarri, një i plagosur

Pasditen e sotme raportohet se ka patur të shtëna armësh në rrugën “Gjergj Araniti” në...

Gjendja e saj

Rrezikonte të mbetej në malin e Thikës, shpëton alpinistja

Një apliniste 31-vjecare është plagosur në malin e Thikës në Vlorë pasi është rrëzuar nga...

I shpallur në kërkim

Kapet trafikanti i drogës në Vlorë

Policia e Vlorës ka ndaluar një 48-vjeçar të shpallur në kërkim pasi akuzohet për prodhim...

Favore në këmbim të vendimeve

Burg për gjyqtarin dhe psikologen “seksere” të Gjykatës së Fierit

Arrest me burg është masa e dhënë për gjyqtarin e rrethit të Fierit, Roland Hysi,...

detajet

Vrasja e dyfishtë në Ballsh, vëllai i viktimave pëson vdekje klinike

Të tjera detaje tragjike dalin në dritë nga vrasja e dyfishtë që ndodhi në Ballsh,...

Vrasja e dyfishtë

Vrasja në Ballsh/ Kryebashkiaku: Fëmijët i dërguam në fshatin SOS

Kryetari i Bashkisë së Ballshit tregon detajet rreth ngjarjes e krimit makabër të ndodhur para...

Detajet

“S’ka punë”/ Naftëtarët e Ballshit në protestë

Sot punonjësit e uzinës së Ballshit janë hedhur në protestë pasi sipas tyre po pengohet...

Detajet

Aksident i shumëfishtë në Levan, 3 të vdekur e 7 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Levan-Tepelenë, pranë fshatit...