MENU
klinika
Reagimi

Protesta e opozitës në Fier, shoqërohen 10 persona

Rama: Lum kush duron

Gati impianti i përpunimit të mbetjeve në Fier

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Kuvendit dhe deputet i Qarkut, Gramoz Ruçi inspektuan përfundimin...

Plagosja e efektivit të FNSH-së

Policia paralajmëron: Do shikohen pamjet filmike

Vjen reagimi i parë pas plagosjes së një efektivi te FNSH-së në protestën e opozitës...

Detajet

Protestë në Fier/ Përplasje me policinë, plagoset një efektiv

Ditën e sotme në Fier, po zhvillohet një protestë e cila ka kaluar në kufijtë...

Detajet

Protestuan në Fier, shoqërohen 50 persona

Ditën e djeshme kryeministri Rama shkoi në Fier për të festuar me gratë e këtij...

Vlorë

Ikën drejtori i policisë, e zëvendëson…

Është shkarkuar nga detyra drejtori i Policisë së Vlorës Gentjan Shehaj. Në vend të tij...

Detajet

Berat, nëna e 5 fëmijëve i jep fund jetës

Një 64-vjeçare mësohet se i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm, në fshatin Kutalli të...

Njoftimi

Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, arrestohet shoferi

Gjatë natës një aksident me pasojë vdekjen e një personi përgjaku aksin rrugor Lushnje-Fier. Sipas...

Detajet

Digjet makina e punonjëses së tatimeve, dyshimet e policisë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një makinë në Vlorë është përfshirë nga...

Reagon kryebashkiakja

Shembet shkolla në Roskovec?

“IKMT po shemb shkollën ‘Goja e Artë’ në Roskovec”, ky është denoncimi që Lëvizja Socialiste...

Fier

I dënuar me 6 vite burg në Itali, pranga 65-vjeçarit

Policia e Fierit në bashkëpunim me Departamentin e Policisë Kriminale dhe Interpol Tirana kanë bërë...

Detajet

Fier/ Aksident masiv, 5 makina përplasin njëra-tjetrën

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Nga burimet...