MENU
klinika
Deklarata nga Libofsha

Rama: S’ka legalizime kur preket prona publike

Foto

Rrëshqitje gurësh, bllokohet qarkullimi në Levan-Tepelenë

Mëngjesin e sotëm, aksi Levan-Tepelenë është bllokuar për shkak të rrëshqitjes së gurëve nga skarpatet anësore....

Kuçovë

Mungesa e urës detyron banorët të ecin me orë të tëra

Mungesa e një ure ka bërë që prëj vitesh banorët e më shumë se 7...

Në Vlorë

Shkarkohet drejtori i ALUIZNI-t, Gjonaj: Abuzoi me legalizimet

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj duke qenë edhe drejtuese e njësisë së Task-Forcës për të...

Shkak një betoniere

Lushnjë/ Shembet ura, izolohen fshatrat e Divjakës

Një automjet i tonazhit të rëndë la të izoluar fshatrat Biçukas dhe Gërmen në Divjakë....

Hetimet e policisë

Vlorë/ Sekuestrohen 360 mijë euro pasuri

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Prokurorinë kanë bërë sot sekuestrimin e disa pasurive të...

Mbarështimi i Gjelit të Egër

Projekti evropian për mbrojtjen e specieve në zhdukje

Një mori shoqatash dhe agjensish shtetërore janë angazhuar në një projekt evropian për mbarështimin e...

Video

Rama tregon punimet për qendrën historike të Vlorës

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka postuar një video me punimet nga qendra historike...

Parandalimi i përmbytjeve

Gërryerja e Vjosës/ Ndërtohen 5 argjinatura të reja

Prej vitesh është vënë në duke problemi i gërryerjes së shtratit të lumit të Vjosës....

Ish-TEC-i i Kuçovës

U shndërrua në gërmadhë sot pritet të bëhet park bashkëkohor

Një park me kushte bashkëkohore do të ndërtohet në qytetin e Kuçovë, nga Bashkia. Përtej...

Fotot

Lista/ 16 të rrezikshmit e Beratit, mes tyre një femër

Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat më të kërkuar ne Berat në...

Emrat

Lista e Policisë: Ja 17 më të rrezikshmit e Fierit

Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorës, Policia e Shtetit...