MENU
klinika
Njoftimi i policisë

Dogji 13 ha pyje dhe ullinj në Mallakastër, 56-vjeçari në pranga

Dyshimet e para

Digjen 5 makina në Vlorë, një nga automjetet në pronësi të…

Një ngjarje e papritur ka zgjuar Vlorën mëngjesin e sotëm. Pesë makina janë shkrumbuar gjatë...

Flakët 'pushtojnë' Lapulecin

Zjarr në Mallakastër,digjen 10 hektarë me ullinj

Një zjarr i madh mësohet të ketë rënë ditën e sotme në Lapuluc të Mallakastrës....

Detajet

Vrasja në familje/ Të afërmit kërkojnë kujdestarinë e fëmijëve

Të afërmit e familjeve Musta dhe Caushaj, janë paraqitur përsëri përpara Gjykatës së Fierit për...

E gjen i vëllai

Fier/ 68-vjeçari i pajetë prej tre ditësh, dyshimet e para

Një 68-vjeçar nga qyteti i Fierit është gjetur i pajetë në banesën e tij në...

Lufta me flakët

Zjarr i përmasave të mëdha përfshin kodrat e Fierit

Nje zjarr i përmasave të medha ka perfshirë kodrat e Krapsit në Fier. Flakët e...

Puna në parkun kombëtar

Guroret/ Gjobat nuk ndalin aktivitetin e paligjshëm në Tomor

Edhe pse ministria e Mjedisit pezulloi punën e gurorëve, në malin e Tomorit vijon të...

Detajet

Çahet tubacioni/ Berati pa ujë të pijshëm

Ditën e enjte në të gjitha lagjet e qytetit të Beratit është vënë re mungesa...

Njoftimi i ARRSH

Devijohet qarkullimi Gjirokastër-Tepelenë

Për shkak të punimeve të Bypass-it të jugut, trafiku i automjeteve do të pësojë një...

Detajet

Zjarr në kodrat e Patosit, rrezikohen puset e naftës

Një zjarr ka përfshirë zonën e njohur si “Ofiçinë” në kodrat e Patosit. Mësohet se...

Detajet

Vrau 8 persona/ Sa vite burg rrezikon Ritvan Zykaj

Prokuroria ka kërkuar burg për jetë për autorin e masakrës së Selenicës, Ritvan Zykaj. Dosja...

Historia e hakmarrjeve

7 vrasje për sherrin e basteve

Një sherr në sallën e kumarit ka shkaktuar 7 vitima dhe 7 të plagosur. Konflikti...