MENU
klinika
Nuk dihen shkaqet

Aksident i rëndë, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur në bypass-in e Fierit

Fundjava që rifreskoi qëndrimet e Petro Koçit

Deklarata konfuze e ish-zëvendësministrit të Mbrojtjes

 Dy ditët e fundjavës që lamë pas duket se kanë qenë vendimtare për deputetin e...

Temperaturat përvëluese

Ja tre qarqet që kanë rrezik të lartë për zjarre

Qarqet e Fierit, Vlorës dhe Gjirokastrës janë më të rrezikuarat sot dhe nesër për zjarre...

Falsifikoi dokumente

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje

Ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, Selami Kasapi është arrestuar për shpërdorim detyre e falsifikim dokumentesh....

Ja çfarë deklaroi Petro Koçi në SPAK

Emra politikanësh të lidhur me krimin e organizuar në Fier?

Deputeti i zgjedhur i PS në qarkun e Fierit, Petro Koçi ka deklaruar sot në...

Njoftimi i policisë

Vlorë, burri 50 vjeçar hidhet nga pallati, ndërron jetë

Një 50 vjeçar, ende i paidentifikuar nga Policia, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në...

Digjen 80 hektarë me kullota

Vijon prej 4 ditësh zjarri në malin e Dukatit

Vijon të jetë aktiv prej 4 ditësh zjarri në malin e Dukatit në Vlorë, duke...

Rrethanat e ngjarjes

E rëndë në Librazhd, var veten në pemë 30-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd. Policia njofton se 30-vjeçari D. Duka ka...

Digjen rreth 30 ha kullota!

Vijon zjarri në malin e Dukatit

Një zjarr i rënë që mbrëmjen e djeshme në malin e Dukatit vijon të jetë...

"Plazhe të virgjëra me pamje mahnitëse"

Faqja e njohur turistike shkruan për Shqipërinë

Shqipëria është e njohur për vendet e saj arkeologjike, kështjellat dhe plazhet e virgjëra me...

Zjarrfikësit drejt zonës

Aktivizohet sërish zjarri në pyllin e Gjorgosit në Patos

Vijon prej ditësh zjarri në pyllin me pisha në Gjorgos të Patosit. Edhe këtë të...

Vite më parë rrëfeu para hetuesve krimet makabre

Kanosi me hanxhar vëllain e tij, arrestohet 39-vjeçari

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës sepse kanosi me hanxhar vëllain e tij....