MENU
klinika
Çfarë e lidh viktimën me Aldo Baren?

Gjendet i pajetë me një plumb në kokë pronari i një lokali

Çfarë po ndodh?

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori…

“Furtunë” në Hipotekën e Beratit, KLSH kallëzon në Prokurori drejtues dhe ish-drejtues të institucionit Shkelje...

Shpërdorim detyre

Ndalohet ish-sekretarja e Gjykatës Administrative në Vlorë

Policia e Vlorës ka ndaluar një 43-vjeçare, e cila dyshohet  se ka shpërdoruar detyrën për...

"Siguruar me 'para krimi'"

‘Apartamente, llogari, automjet’, sekuestro prej 540 mijë eurosh

Policia e Vlorës i ka vënë sekuestron një pasurie që kap vlerën e 543 452...

Policia jep detajet

Vrasja që tronditi Vlorën, kapet në Itali autori i dyshuar me dy emra

Kapet dhe ekstradohet nga Italia Ergest Avdiu i shpallur në kërkim për vrasjen Vasil Dervishaj,...

Njoftimi policisë

Tentoi të kalojë 57 mijë euro në Portin e Vlorës, por…

Policia Kufitare e Vlorës ka proceduar penalisht një 29-vjeçar me banim në Kukës, pasi ka...

Foto

Pas tërmetit, përfundon dhe ura mbi Shkumbin

Në morinë e lajmeve për shkatërrim dhe dëme përgjatë kësaj jave të zezë nga tërmeti...

Hetimi 6-mujor

Favorizuan ndërtimet pa leje, tre inspektorë në pranga

Policia e Beratit ka vënë në pranga tre zyrtarë të Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit...

Njoftimi i policisë

E rëndë në Vlorë, e reja i jep fund jetës, ja dyshime e para

Nje ngjarje e rëndë është shënuar sot në Vlorë, ku një grua e re është...

Bilanci paraprak

Tërmeti shkatërrimtar lë pasoja edhe në qarqe të tjera

Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore vijon të përditësojë bilancin e dëmeve...

Pasgoditjet

Zhvendoset epiqendra/ Dy lëkundje regjistrohen në jug

Dy lëkundje të reja tërmeti janë regjistruar në vend, ndërsa epiqendër këtë herë nuk ka...

Tërmeti/ 6000 lekë të reja

51 këshilltarët bashkiakë të Fierit dhurojnë shpërblimin mujor

Është zhvilluar sot një takim jashtë radhe i Këshillit Bashkiak në Fier ku është diskutuar...