MENU
klinika
Berisha denoncoi një ditë më parë

Kultivonin kanabis, ndalohen babë e bir në Mallakastër

Kontroll në të gjithë territorin, pranga të riut

Mbi 100 policë e dronë inteligjentë aksion në Fier

Policia e Shtetit dhe agjentët anti-drogë po zhvillojnë një superaksion anti-drogë në Fier. Mësohet se...

Shifrat

Rriten vetëvrasjet, ja dy qarqet më problematikë

Vetëvrasjet u rriten në mënyrë sistematike dy vitet e fundit, duke arritur në 216 persona...

U emërua të premten

‘Mallkimi’ i Kadastrës së Vlorës vijon, largohet një tjetër drejtoreshë

U emërua të premten, u largua të martën. Vlora Hima nuk ka mundur të qëndrojë...

Alarmi, çfarë po i rrit vdekjet te burrat nën 50-vjeç

Nga Berati në Shkodër, ja ‘qytetet me zemër më të dobët’

Jeta sedentare, dieta e pakontrolluar dhe ekspozimi i lartë ndaj alkoolit dhe ndaj duhanit po...

'Grabitësi i karburantëve'

OFL i kërkon justifikimin e pasurisë Aleksit të ‘tmerrshëm’

Mes katër personave të cilëve ju kërkua justifikimi i pasurisë nga OFL brenda 48 orëve...

Nuk dihen shkaqet

Gjendet i pajetë roja në Himarë

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Kuç, Himarë. Mësohet se...

Shpëtojnë fatmirësisht burrë e grua

Përfshihet nga flakët banesa në Patos

Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 4:30 të mëngjesit të kësaj të diele...

“Larg duart nga Sineci”

Banorët e fshatit Lumas sërish në protestë kundër ujësjellësit të ri

Banorët e fshatit Lumas në rrethin e Kuçovës kanë dalë edhe sot në protestë. Ata...

Kërkojnë pagën e luftës

Punonjëset e një fasonerie në Vlorë ngrihen në protestë

Vazhdojnë protestat për pagën e luftës në qytetin e Vlorës. Një tjetër fasoneri është ngritur...

Administratorët në hetim

Policia dhe IKMT aksion në Vlorë, 40 mln lekë gjobë subjekteve

Policia dhe IKMT kanë zhvilluar një aksion në Vlorë për goditjen e krimeve mjedisore, duke...

I zoti i shtëpisë: Është dëmtuar çdo gjë

Digjet nga flakët banesa në Rreth Libofshë

Digjet një banesë në Rreth Libofshë në Fier. Në momentin që shtëpia është përfshirë nga...