MENU
klinika
Pronarët: Nuk jemi në dijeni të kufizimit

Thyhet urdhri në Berat/ Të gjitha bizneset hapur

Vdekja e fëmijës në Berat

Arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit

Drejtori i shërbimeve në bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë...

E mori detyrën para 4 muajsh

Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë

Dorëhiqet Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës. Aliaj u emërua në detyrë në...

Familja akuzon bashkinë e Beratit

Po luante, 5-vjeçarin e zë korenti dhe ndërron jetë

Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai...

Shpërthen një vatër e re

Rikthehet rreziku nga Covid-19 në Fier

Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në lagjen ‘Liri’...

Më të sigurtë drejt Rivierës Shqiptare

Përfundon sinjalistika horizontale në aksin Llogora-Sarandë

Turistët që do të vizitojnë Rivierën e Shqipërisë këtë verë do të gjejnë një rrugë...

Nxitje bujqësisë

Fier/ Rehabilitohet sistemi i ujitjes

Bashkia e Fierit po vijon me intensitet ndërhyrjet për rehabilitimin e kanaleve kulluese, duke garantuar...

Dosja 'Habilaj'

Apeli lë në burg ish-drejtorin e policisë së Vlorës

Gjykata e Apelit kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit vendosi vazhdimin e masës se sigurise...

Maturantët rikthehen në bankat e shkollës

Maska, doreza dhe sinjalistët në çdo hap që hedhin!

Maturantët nën rregulla strikte higjieno-sanitare i janë rikthyer bankave të shkollës pas rreth 3 muajsh...

Qarkullimi i reduktuar

Fier, qytetarët presin që qeveria ta shpallë rrethin zonë të gjelbër

Sot në Fier lëvizja e qytetarëve dhe e pensionistëve ka qenë shumë e kufizuar, ndryshe...

Vlorë/ U qëllua me 30 plumba

Atentati i dytë brenda vitit, detaje nga plagosja e Xhaferrajt

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me atentatin e ditës së djeshme në Selenicë të...

Berat/ Rezultojnë të gjithë....

Lajm i mirë, dalin përgjigjet e 90 tamponëve

Pas daljes pozitive me koronavirus të një infermiereje në Repartin e Kirurgjisë në Spitalin e...