MENU
klinika
Masakra e Selenicës

Nis seanca gjyqësore për Ritvan Zykajn

Detajet

Fier/ Shokohen qytetarët, gjendet një i vdekur në rrugë

Një trup i pajetë në mes të rrugës ka alarmuar qytetarët në Fier. Personi i...

Protesta

Mbështetësit e opozitës drejt Tiranës

Opozita do të rikthehet sërish sot në protestë për largimin e Ramës, por ndryshe nga...

Detajet

E rëndë/ Dallgët nxjerrin një trup të pajetë në bregun e Vlorës

Në mesditën e kësaj të premteje është gjetur një trup i pajetë në qytetin e...

Arsyeja e rrëmbimit

Mbanin peng prej 4 ditësh të riun, policia arreston një nga autorët

Një person, i cili ishte marrë peng prej 4 ditësh nga dy të tjerë në...

Detajet

“Shkundet” sërish Vlora, tritol në mes të qytetit

Një shpërthim eksplozivi u regjistrua në orët e para të mëngjesit në një lokal në...

Reagon Gjonaj

Në ndjekje penale drejtori i burgut të Vlorës

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka deklaruar gjatë raportimit javor të rezultateve të luftës kundër...

Reshjet e shiut

Përmbyten disa rrugë në Vlorë

Reshjet e dendura të shiut në qytetin e Vlorës kanë sjellë prezencë të madhe uji...

Vlorë

Eksploziv pranë zyrës së avokatisë, flasin pronarët

Gjatë ditës së djeshme pranë zyrës së një avokatie në Vlorë u gjend një kuti...

Alarmohen qytetarët

Eksploziv pranë Gjykatës në Vlorë

Një pako e dyshimtë eksplozivi është gjendur pranë një zyre avokatie në Vlorë. Sipas informacioneve,...

Vendimi i gjykatës

Vrau gruan në Fier, i hiqet kujdestaria e 2 fëmijëve

Gjykata e Fierit ka zgjidhur përfundimisht çështjen e kujdestarisë për dy fëmijët e Gazmend Mustës,...

Berat

Zhduken shuma të mëdha, grabitet ndërmarrja

Një grabitje është shënuar gjatë natës mes të shtunës dhe të dielës, ku është zhdukur...