MENU
klinika
‘Fshehu dënimin në Greqi’

Kryebashkiaku i Mallakastrës i përgjigjet akuzave të PD

Horrori në Mallakastër

Zbardhet ngjarja/ 50-vjeçarja u vra nga pjesëtari i familjes

Policia ka zbardhur ngjarjen tronditëse të ndodhur në Mallakastër, ku 50-vjeçarja Drita Saliaji është grabitur,...

Një në pranga e një në kërkim

Policia ‘grusht të fortë’ shfrytëzuesve të malit të Tomorit

Në kuadër të luftës kundër shkatërrimit dhe mbrojtjes së Malit të Tomorit nga subjektet që...

Emri/ Ja ç'thotë policia

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në Berat

Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore,në fshatin...

Dita e Ujit të Bekuar

Të rinjtë sfidojnë temperaturat e ulta, ‘shpëtojnë’ kryqin

6 janari simbolizon ditën e shenjtë të “Ujit të bekuar” dhe përcillet çdo vit si...

Shpërthimi me granatë

“Kam rinisur punën”, flet pas sulmit kryebashkiaku i Lushnjes

Gjashtë ditë pas sulmit që ndodhi në zyrën e tij, ku nga një shpërthim granate...

"Paguajmë taksat"

Të blesh mes baltës, ankohen tregtarët e Beratit

Tregjet e fshatrave janë një problem në Qarkun e Beratit, pasi çdo ditë të javës...

Ja çfarë dyshon policia

Gjendet i pajetë në banesën e tij 67-vjeçari nga Kuçova

Një i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Kuçovë. Viktima është...

Rinia drejt Greqisë

Fshati turistik i Zvërnecit u mbetet të moshuarve

Mungesa e investimeve në fashatin turistik të Zvërnecit, ka detyruar banorët që ta braktisin atë....

Ja dyshimet e para...

Gjendet e vdekur 14-vjeçarja në Berat

Një 14-vjeçare nga fshati “Syzezë” në Urë-Vajgurore Berat ka gjetur vdekjen pasditen e djeshme. Vajza...

Tre zjarrfikëse luftë me flakët

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Vlorë

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar. Ngjarja ka ndodhur...

E ndihmuan të largohej

Atentat kryebashkiakut, Saraçi ende në arrati

Gëzim Saraçi, autori i sulmit me granatë ndaj kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe mbetet ne...