MENU
klinika
"Operacion i përbashkët me Frontex e GDF"

Gjendet një skaf i braktisur në Pyllin e Sodës në Vlorë

Ja në cilin qark ka më pak

Vlora, Berati dhe Tirana, qarqet me numrin më të lartë të aborteve

Demografia e Shqipërisë ka hyrë në një cikël krize, prej emigracionit të lartë, rënies së...

Paralajmërojnë protesta

Naftëtarët e Ballshit nuk gjejnë zgjidhje

Uzina e rafinerisë së Ballshit vazhdon të mos funksionojë dhe sot rreth 800 punëtorë të...

Vdekja e dy foshnjave

Drejtoresha e Spitalit shpjegon ngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Berat, ku dy foshnja binjakë vetëm 5...

Çfarë u pa nga autopsia?

E rëndë në Berat, dy fëmijë binjakë ndërrojnë jetë

Dy fëmijë binjakë kanë gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Berat. Fëmijët e moshës 5...

Nis zbatimi i programit

BE mbështet turizmin cilësor në Berat

Përmirësimi i konkurrueshmërinë dhe rritja ekonomike në Shqipëri përmes një turizmi cilësor dhe të qëndrueshëm...

"Është më e rrezikshme për..."

Bypass-i i Fierit/ Banorët ankohen për gjendjen e rrugës

Sipas banorëve nga fshatrat përgjatë Bypass-it t ë Fierit hapja e një korsie të vetme...

"Performanca e drejtorive të ujësjellësave..."

Nis puna për ujësjellësin e ri të Lushnjes

Në qytetin e Lushnjes ka nisur puna për ndërtimin e ujësjellësit të ri, i cili...

Detajet e projektit

Shpallet tenderi/ 5 milionë lekë për pusin e tregut të Fierit

Bashkia Fier ka shpallur tenderin në Agjencinë e Prokurimit Publik, për shpimin e një pusi...

OSHEE: E paligjshme!

Mallakastër/ Punonjësit stakojnë energjinë

17 punonjës të stacionit të pompimit të ujësjellësit dhe elektrik në Poçem kanë dalë në...

Detajet

Rrugës për në shkollë, makina përplas tre fëmijë në Lushnje

Një aksident ka ndodhur në Lushnje ku një makinë ka përplasur tre fëmijë. Fëmijët ishin...

Pas 3 vjetësh

Të dënuar për moskallëzim krimi, arrestohen tre persona në Vlorë

Tre persona të cilët ishin dënuar më parë nga Gjykata e Vlorës me burg për...