MENU
klinika
"Nuk na janë plotësuar kërkesat"

Urbanet dhe autobusat në Berat refuzojnë të rikthehen në punë

Thirrja që vjen nga Korça dhe Fieri

Nesër rinis transporti ndërqytetas në të gjithë vendin

Pasi pezulluan punën për rreth 3 muaj për shkak të situatës së krijuar për shkak...

Kush janë 3 të ‘fortët’ e radhës?

OFL në aksion, ‘zbarkon’ në Berat e Poliçan

Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar sot në Berat dhe Poliçan, ku i ka kërkuar...

Arrestohet 56 vjeçari

Kontrolle nga toka e ajri në Fier

Policia e Fierit ka evidentuar një rast të kultivimit të bimëve narkotike gjatë kontrolleve në...

Qytetarët, grumbullime dhe pa maska

‘Çmenduri’ në rrugë, lulishte e baret e Beratit

Edhe pse rastet me COVID-19 në vendin tonë po shtohen nga dita në ditë dhe...

Flakët ‘s’kursejnë’ mjetin e parkuar ngjitur

Digjet gjatë natës makina e doganierit në Vlorë

Një makinë në Vlorë është djegur gjatë natës. Ngjarja ndodhi rreth orës 03:10 në lagjen...

Shtohen vatrat e infeksionit

Raste pozitive në Maternitetin e Vlorës, karantinohet stafi

Pas QSUT-së, që prej fillimit të këtij muaji është shndërruar në burim infeksioni për stafin...

Në autostradën Levan-Tepelenë

Makina del nga rruga, plagosen 3 gra

3 gra kanë mbetur të plagosura mbrëmjen e  djeshme si pasojë e një aksidenti rrugor...

"Zhgënjen" Tirana

Kënaqësia ndaj shërbimeve vendore/ Poliçani i pari

Qytetaret e bashkive të Poliçanit, Roskovecit, Shijakut, Dropullit, Skraparit, Delvinës, Tepelenës, Pukës, Maliqit dhe Belshit...

Denoncimi i PD

Në spitalin e Vlorës dy qytetarë u infektuan me COVID-19!

Partia Demokratike në Vlorë ka denoncuar atë që po ndodh në spitalin e Vlorës, që...

Policia bën lëvizjen e menjëhershme

Vlora ‘skuqet’ nga COVID-19

Ditën e sotme në qytetin e Vlorës u konfirmuan nga Ministra e Shëndetësisë 7 raste...

Shkurton distancën Vlorë-Tiranë

Hapet bypass-i i Fierit

Bypass-i i Fierit, një nga veprat kryesore të infrastrukturës rrugore shqiptare, jetik për lëvizjen sidomos...