MENU
klinika
Gjobiten dhjetra qytetarët

Policia e Beratit në aksion, bllokohen 15 mjete e patenta

Në Fier, Vlorë e Elbasan

Nuk respektuan orarin, gjobiten 24 këmbësorë

Dita e sotme ka qenë me e qetë se dje, megjithatë nuk kanë munguar qytetarët...

Qyteti "i paprekur" nga koronavirusi

Ende asnjë i infektuar, dezinfektohet Vlora

Ndërkohë që në vendin tonë aktualisht raportohen 64 të infektuar dhe 2 viktima nga koronavirusi,...

Fier/ Të moshuarit harrojnë Covid-19

Shkelet urdhri, pensioni merret në postë

Ndonëse u dha urdhër se çdo pensionisti do tu dërgohet në shtëpi pensioni, disa prej...

Kishte komplikacione të rënda

Ndërron jetë pacienti 66-vjeçar në spitalin Infektiv

Mëngjesin e sotëm ndërroi jetë pacienti i shtruar në spitalin Infektiv, i konfirmuar me COVID-19,...

Policia bllokon hyrje-daljet

Roskovec izolon fshatin, asnjë lëvizje e banorëve

Burrë e grua nga fshati Mbërs i Roskovecit rezultuan pozitiv me koronavirus, çka detyroi bashkinë...

Të infektuar me Koronavirus

Përkeqësohet gjendja, babai dhe vajza transportohen në Tiranë

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e dy prej tre personave të një familje në Demenas të Fierit...

Spitali i Fierit i bën thirrje qytetarëve

“Në Urgjencë, Pediatri apo Maternitet me këto dokumente”

Spitali Rajon i Fierit i ka bërë thirrje qytetarëve të cilët paraqiten në ambientet spitalore...

"Të vetëizolohen gjithë banorët e këtij fshati"

Burrë e grua me koronavirus, Roskoveci thirrje urgjente

Sipas informacionit nga bashkia ata kishin pasur histori udhëtimni me Italinë, ndërsa pas kthimit kanë...

Policia e ushtria në rrugë

Fier/ Lëvizjet e para kundër rregullave

Policia dhe ushtria ndodhen në rrugë prej disa ditësh për të ndjekur zbatimin e masave...

Ndëshkime në Vlorë

Berati dhe Lezha me rrugë të boshatisura

Në ditën e tretë të karantinës, qyteti Beratit dhe Lezhës vijojnë të jenë në qetësi....

Koronavirusi

Ende i paprekur, dezinfektohet Patosi

Ka nisur dezinfektimi i rrugëve dhe ambienteve publike në Bashkinë e Patosit, në kuadër të...