MENU
klinika
Vetëkarantinimi

Kukësi, Lushnja, Fieri në qetësi totale

Asnjë prej tyre nuk treguan se…

COVID- 19/ Tetë të dyshuar në spitalin e Vlorës

8 persona në Vlorë, gati të gjithë të ardhur prej Italisë kanë rezultuar negativ nga...

E moshuara në terapi intensive

Fier/ Vetëkarantinohet personeli mjekësor që i shërbeu 61 vjeçares

Vetëkaratinohet personeli mjekësor që i ka shërbyer 61 vjeçares që ishte shtruar në spitalin e...

Transportoi familjen me koronavirus

“Vetizolohu”, Bashkia e Fierit shoferit të ambulancës

Bashkia e Fierit i bën thirrje shoferit që transportoi familjen e prekur me koronavirus të...

I gënjeu pacientja e kthyer nga Italia

Vetëkarantinohet stafi mjekësor i Spitalit të Beratit

Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar mesditën e sotme. Lajmi është bërë i...

Nis dezinfektimi

Fieri ‘vatra’ e re, një nga të prekurit në Patos

Në qytetin e Fierit sot ka patur shumë pak persona në rrugë. Pjesa më e...

Qytetarët vetëkarantinohen

Koronavirusi zbraz Korçën, Pogradecin dhe Lushnjen

Korça është zgjuar mëngjesin e të premtes në heshtje. Qytetarët, ndonse ende në juglindje nuk...

Gati recetat elektronike

Koronavirusi/ Mbyllet poliklinika e specialiteteve në Fier

Mbyllet përkohësisht poliklinika e specialiteteve në Fier. Për qytetarët do të bëhen gati recetat elektronike...

Patrulla në disa akse

Fier/ Ushtria e policia kontrolle mjeteve me targa të huaja

Ushtria dhe policia në kontroll që në orët e para të mëngjesit në rrugët e...

Koronavirusi

Dezinfektohen institucionet publike në Vlorë

Ambientet e Drejtorisë së Policisë së Vlorës, spitalit dhe instititucioneve vendore të qytetit janë dezinfektuar...

Shpërndahen 22 mijë maska

Koronavirusi/ Dy dhoma karantinë në spitalin e Fierit

Kur në vendin tonë janë regjistruar dy raste me koronavirus, autoritetet shëndetësore kanë ndërmarrë një...

"Kërkojmë të fillojë puna në rafineri"

Rifillojnë protestat e punëtorëve në Ballsh

Punonjësit e Rafinerisë së Ballshit janë ngritur përsëri në protestë, vetëm pak ditë pasi ata...