MENU
klinika
Aksi Levan-Tepelenë

Tepelenë/ Bëhet i mundur kalimi pas bllokimit të aksit

Gjykata e Beratit

Nxirrnin gurë gëlqerorë në malin e Tomorit, 5 nën hetim

Pesë persona do të hetohen nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Berat, pasi akuzohen se kryenin...

Gjuetia e paligjshme

S’ka mëshirë as për pelikanin kaçurrel

Gjuetia e paligjshme nuk ka kursyer as shpendët e rralla në Lagunën e Nartës. Një...

Detajet

Semani ‘pushtohet’ nga mbetjet

Grykëderdhjen e lumit Seman në Fier pas reshjeve intensive që kanë përfshirë vendin, ditët e...

Në Fier

Derdhja e hidrokarbureve në lumin Gjanica

Lumi Gjanica, që kalon përmes Fierit, ishte kthyer në një kanal me mbetje, ndërtime pa...

Trajtim i specializuar

Sillet në Tiranë biznesmeni që humbi gjymtyrët

Pronari i një guroreje, Agron Alushaj, mbeti i plagosur ditën e djeshme si pasojë e...

Zbulohet identiteti

Vlorë/ Makina hidhet në erë, shoferi humbet gjymtyrët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pasditen e sotme, ku një...

Deklarata nga Libofsha

Rama: S’ka legalizime kur preket prona publike

Kryeministri Rama nga një takim me banorët e Libofshës ka deklaruar se nuk do të...

Foto

Rrëshqitje gurësh, bllokohet qarkullimi në Levan-Tepelenë

Mëngjesin e sotëm, aksi Levan-Tepelenë është bllokuar për shkak të rrëshqitjes së gurëve nga skarpatet anësore....

Kuçovë

Mungesa e urës detyron banorët të ecin me orë të tëra

Mungesa e një ure ka bërë që prëj vitesh banorët e më shumë se 7...

Në Vlorë

Shkarkohet drejtori i ALUIZNI-t, Gjonaj: Abuzoi me legalizimet

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj duke qenë edhe drejtuese e njësisë së Task-Forcës për të...

Shkak një betoniere

Lushnjë/ Shembet ura, izolohen fshatrat e Divjakës

Një automjet i tonazhit të rëndë la të izoluar fshatrat Biçukas dhe Gërmen në Divjakë....