MENU
klinika
Vrasja e ekstremistit grek

Bularat/ Ngrihet lapidar me flamur grek për Kacifas

Ngjarja në Bularat

Gjirokastër/ Flet kunati i Kaçifas: Ngjarja të mos politizohet

Ende është e vështirë për nënën e Kostantinos Kaçifas, 35-vjeçarit nga Bularati, i cili mbeti...

Vrasja e ekstremistit grek

Gjirokastër/ Trupi i Kacifasit ende në morgun e spitalit

Trupi i pajetë i ekstremistit grek Kostandinos Kaçifas vazhdon të jetë në morgun e spitalit...

Vrasja e minoritarit grek

Dule del në mbrojtje të grekëve: Policia të mbajë përgjegjësi

Pas vrasjes së minoritarit grek dje në Bularat të Gjirokastrës, kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule...

Fotot

Qëlloi me armë makinën e policisë, kush është i riu në kërkim

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja në Bularec të Gjirokastrës, ku një 35-vjeçar...

Në Gjirokastër

Hap zjarr ndaj policisë, në kërkim nga RENEA 35-vjeçari

Një 36-vjeçar nga Gjirokastra është shpallur në kërkim, pasi ka qëlluar me armë në drejtim...

Kushtet e papërshtatshme

Gjirokastër/ Shkolla Artistike me mungesë të ambjenteve

Mungesa e ambjenteve dhe mungesa e bazës materiale është sërish kryefjala edhe e këtij viti...

Bashkë me kreun e PS

Aksidentohet kryebashkiaku i Këlcyrës

Kryetari i bashkisë së Këlcyrës është përfshirë në një aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur gjatë...

Emrat

Arrestohen dy persona për trafik klandestinësh në Kakavijë

Dy tiranas bien në prangat e policisë për trafik klandestinësh ndërkohë që një i tretë...

Aksioni i policisë në Sarandë

‘Kapja’e Balilit/ Një tjetër ‘peshk’ bie në rrjetë

Policia e Shtetit po vazhdon goditjen në disa fronte në të gjitha vendin për kapjen...

Shkallë e lartë rrezikshmërie

Gjirokastra, qyteti me “pullë të kuqe”

Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një takim në prefekturën e Gjirokastrës e ka...

Droga në kovën me reçel

Kakavijë/ Arrestohet 55 vjeçarja, tentoi të kalonte drogë

Zbulohet identiteti i gruas që tentoi të trafikonte kanabis drejt Kakavijës, ditën e djeshme në...