MENU
klinika
Kushtet e papërshtatshme

Gjirokastër/ Shkolla Artistike me mungesë të ambjenteve

Bashkë me kreun e PS

Aksidentohet kryebashkiaku i Këlcyrës

Kryetari i bashkisë së Këlcyrës është përfshirë në një aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur gjatë...

Emrat

Arrestohen dy persona për trafik klandestinësh në Kakavijë

Dy tiranas bien në prangat e policisë për trafik klandestinësh ndërkohë që një i tretë...

Aksioni i policisë në Sarandë

‘Kapja’e Balilit/ Një tjetër ‘peshk’ bie në rrjetë

Policia e Shtetit po vazhdon goditjen në disa fronte në të gjitha vendin për kapjen...

Shkallë e lartë rrezikshmërie

Gjirokastra, qyteti me “pullë të kuqe”

Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një takim në prefekturën e Gjirokastrës e ka...

Droga në kovën me reçel

Kakavijë/ Arrestohet 55 vjeçarja, tentoi të kalonte drogë

Zbulohet identiteti i gruas që tentoi të trafikonte kanabis drejt Kakavijës, ditën e djeshme në...

Aksi Tepelenë-Vlorë

Tepelenë/ Nisin punimet për ndërtimin e Bypass-it

Puna në kantierin e bypass-it në Tepelenë, është nga investimet më të mëdha dhe strategjike...

Rikonstruksioni i Kishës së Shën Kollit

Hoshtovë/ Banorët kontribojnë në rehabilitimin e kishës së fshatit

Ka filluar rikonstruksioni për Kishën e Shën Kollit nga vetë komuniteti i banorëve në fshatin...

Përmet

Rivarrosen eshtrat e 578 ushtarëve grekë në Këlcyrë

Funksionarë të Ministrisë së Punëve të Jashtme Greke, ambasadorja greke Elenis Surani, si dhe kreu...

Magnituda 3.3 Rihter

Dridhje toke, tërmet në Gjirokastër

Nuk ndalen lëkundjet e tërmetit në vend. Një tjetër tërmet është shënuar sot, në orët...

Të dhënat

Personat me aftësi të kufizuara/ Qarku me numrin më të lartë

Elbasani është qarku me numrin më të lartë të personave me aftësi të kufizuar në...

U gjetën 573 eshtra

Zhvillohet ceremonia e varrimit të ushtarëve grekë

Është zhvilluar sot ceremonia e varrimit të eshtrave të ushtarëve greke, të rënë gjatë luftës...