MENU
klinika
Përfundon mbledhja e PS në Vlorë

Rama: I shqetësuar për punën e disa bashkive

Në ambientet e teatrit “Petro Marko”

Mblidhet Asambleja e Partisë Socialiste në Vlorë

Në ambientet e teatrit “Petro Marko” në Vlorë është duke u mbledhur Asambleja e Partisë...

Aksidenti me katër të vdekur në aksin Fier-Vlorë

Gjykata jep masën e sigurisë për shoferin e “Audi”-t

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 22-vjeçarin Igli Madani,...

Shkak bëhet situata e Covid-19

Mbyllet Dogana e Kapshticës! Kalojnë vetëm….

Dogana e Kapshticës do të jetë e mbyllur deri më datë 3 korrik. Lajmi është...

Mes viktimave edhe dy fëmijë të mitur

Aksident tragjik, shuhet familja me katër anëtarë

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik të ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë, ku raportohet...

Këshilli Bashkiak Vlorë anuloi mbledhjen

Pas reagimit të Lelit, vjen njoftimi për mbledhjen e radhës

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli ka reaguar për anulimin e mbledhjes online pas njoftimit të...

Incidenti me pronaren e hotelit në Himarë

Pushuesi: Na ndoqi një motor deri në Sarandë, 4 persona të tjerë…

Visar Mato, personi i cili realizoi videon ku pronarja e një hoteli në Livadh i...

Këshilltarët nuk marrin pjesë në mbledhje

Dritan Leli: Me këngën e kusureve të mia po sakatohet Vlora

Dështon mbledhja e radhës këshillit Bashkiak të Vlorës, kjo pasi këshilltarët dhe kryetari Dritan Leli...

Udhëtimet drejt Greqisë

Hapet pika kufitare e Kakavijës për autobusët nga Shqipëria

Qeveria greke vendosi hapjen pikës kufitare të Kakavijës për autobusët e udhëtarëve nga Shqipëria drejt...

Morën materiale nga shtrati i lumit Shushicë

Procedohen penalisht dy administratorë firmash

Dy administratorë firmash janë proceduar penalisht, pasi janë konstatuar se merrnin pa leje nga organet...

Detajet

Hua 30 milion dollarë për bregdetin Vlorë-Orikum

Këshilli i Ministrave ka depozituar për ratifikim në Kuvend një marrëveshje huaje në vlerë rreth...

Pengoi me forcë makinën e pushuesve

Dinamika e plotë e ngjarjes së djeshme në Himarë

Ndërsa sezoni turistik ka nisur dhe mijëra pushues shkojnë drejt bregdetit, një pamje aspak e...