MENU
klinika
Aeroporti i Vlorës

Rama: Fluturimet do jenë transoqeanike!

E RËNDË

Humb jetën 44-vjeçari nga mbidoza në Sarandë

Një 44-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Sarandë. Sipas njoftimit...

“Ethet” e votave preferenciale

Surprizat: Rama kryeson në Vlorë, Basha renditet i dyti

Në kampet politike kanë nisur ethet e votave preferenciale. Pas përfundimit të numërimit të votave...

Sa deputetë siguron Partia Demokratike?

Numërimi drejt fundit/ PS i merr mandatin LSI në Berat!

Kanë mbetur edhe dy kuti pa numëruar, por Partia Socialiste ka siguruar mandatin e pestë...

Vlorë, Berat, Sarandë Fier, Tirane, Gjirokaster

PS, udhëheq në shumicën e qarqeve

Partia Socialiste ka marrë më shumë vota se partitë e tjera në Berat, Sarandë e...

PS kryeson me 395 vota, ndjekin PD-LSI me 273

Del rezultati i tre kutive të para në Memaliaj

Ka dalë rezultati i tre kutive të para të hapura në Memaliaj. PS ka grumbulluar...

"Kam pesë orë që rri kot!"

Kryetari i KZAZ-së vendos të mbyllë qendrën e votimit para orarit zyrtar

Kryetari i KZAZ-së në një prej fshatrave të Kavajës ka vendosur të mbyllë qendrën e...

Akuzat për vjedhjen e votave

Gjiknuri: PD dhe LSI e ndjejnë humbjen!

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Vlorën, Damian Gjiknuri zhvilloi takime elektorale përmbyllëse të fushatës...

Zgjedhjet/ Policia rrit forcat në pikat kufitare

Drejtori Merkaj nga Kakavija: Përforcim të masave në kufi…

Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin në Policinë e Shtetit, Drejtues i Lartë Eduart...

Tre ditë nga zgjedhjet/ Njoftimi i KQZ-së

Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në disa qarqe

Ka nisur sot shpërndarja e materialeve zgjedhore për zgjedhjet e 25 prillit. Zëdhënësja e KQZ-së...

Ndërtimi i Aeroportit të Vlorës/ Ka një kërkesë për kryeministrin Rama

Pacolli: Krenar për ofertën në vendin që dua!

Biznesmeni dhe politikani nga Kosova, Behgjet Pacolli, foli sot lidhur me ndërtimin e Aeroportit të...

Balluku: Ja fazat e ndërtimit dhe kur përfundojnë punimet

Nënshkruhet marrëveshja për aeroportin e Vlorës

Qeveria shqiptare ka nënshkruar sot marrëveshjen për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Në fjalën e...