MENU
klinika
Policia apel për drejtuesit e mjeteve

Mjeti del nga rruga, bllokon “Qafën e Llogarasë”

Llogaraja e mbuluar nga dëbora

ARRSH tregon si paraqitet situata me rrugët

Gjatë natës ka pasur reshje dëbore në zonën e Llogarasë, në Damës-Memaliaj dhe Hani i...

U gjet disa ditë pasi ishte larguar nga banesa

Çfarë tha në prani të psikologes 16 vjeçarja?

Policia e Vlorës ka dhënë detaje për 16-vjeçaren që ishte larguar nga banesa, disa ditë...

Ku dyshonte e ëma?

Gjendet adoleshentja e zhdukur në Vlorë

Është gjetur këtë të mërkurë 16-vjeçarja e shpallur e humbur prej ditës së premte në...

Pritshmëritë në ekonomi

Vlorë, Marina e re e qytetit me dizajn britanik

Porti i ri i jahteve në Vlorë tashmë njihet si zhvillimi më i bujshëm i...

Kush janë të arrestuarit dhe pse akuzohen

Aksion i madh policor në orët e para të mëngjesit

Një aksion i madh policor është zhvilluar në qytetin e Vlorës, që ka çuar në...

Përmet

I ftohti ndërpret procesin e zhvarrimit të eshtrave të ushtarëve grekë

Procesi i zhvarrimit të eshtrave të ushtarëve grekë në Përmet ka ndaluar përkohësisht këto ditë...

Për çfarë akuzohet?

Kontrollet në Sarandë, “Shqiponjat” shoqërojnë një tjetër person

Shoqërohet një person i dytë nga kontrollet e Policisë në Sarandë. Mësohet se është kapur...

Motra denoncoi

Kush është 22-vjeçari nga Konispoli i zhdukur prej një muaj?

Një 22-vjeçar nga fshati Shëndëlli, Bashkia Konispol është denoncuar i zhdukur 2 ditë më parë...

Nuk është hera e parë

Grabitet shkolla 9-vjeçare në Gjirokastër

Shkolla 9-vjeçare “Naim Frashëri” në Gjirokastër ka rënë pre e grabitjes. Policia ka shkuar në...

Nuk ishin të pajisur me certifikatë vaksinimi

ISHSH ndalon 4 zyrtarë në Gjirokastër të hyjnë në zyrë

Inspektoriati Shëndetësor Shtetëror nuk ka lejuar sot hyrjen në zyrë të katër punonjësve të administratës...

Vaksina me detyrim, kontrolle në Vlorë

Kreu i ISHSH: Nuk do tolerohet asnjë punonjës

Grupet e inspektorëve të Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor në Vlorë prej orëve të para të mëngjesit...