MENU
klinika
Motra denoncoi

Kush është 22-vjeçari nga Konispoli i zhdukur prej një muaj?

Nuk është hera e parë

Grabitet shkolla 9-vjeçare në Gjirokastër

Shkolla 9-vjeçare “Naim Frashëri” në Gjirokastër ka rënë pre e grabitjes. Policia ka shkuar në...

Nuk ishin të pajisur me certifikatë vaksinimi

ISHSH ndalon 4 zyrtarë në Gjirokastër të hyjnë në zyrë

Inspektoriati Shëndetësor Shtetëror nuk ka lejuar sot hyrjen në zyrë të katër punonjësve të administratës...

Vaksina me detyrim, kontrolle në Vlorë

Kreu i ISHSH: Nuk do tolerohet asnjë punonjës

Grupet e inspektorëve të Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor në Vlorë prej orëve të para të mëngjesit...

Informacionet e fundit

Tritol makinës në Vlorë, tre të shoqëruar në polici!

Tre persona janë shoqëruar për ngjarjen që ndodhi mbrëmjen e kaluar në Vlorë, ku një...

Sherr me policinë për parkingun e makinës

Procedohet penalisht drejtori i Ujësjellësit

Drejtori i Ujësjellësit të Përmetit, Florian Dauti, është proceduar penalisht kundërshtoi punonjësit e policisë duke...

Fluks më i lartë në dalje në Qafë Botë

Shifrat/ Shqiptarët zgjedhin ta festojnë Vitin e Ri jashtë

Lëvizje të udhëtarëve në këto ditë të para të 2022-shit janë shënuar dhe nga Pika...

Plagosje me thikë në Sarandë

Dy vëllezër sherr me njëri-tjetrin në Vlorë

Plagoset me thikë një i mitur në qytetin e Sarandës. Policia bën me dije se...

Çoi një femër për prostitucion në Itali

Ekstradohet shqiptari i dënuar me 18 vite burg

Ilir Bashaliu, i dënuar me 18 vite burg nga Gjykata e Vlorës është ekstraduar nga...

U arrestua pas vdekjes së elektricistit

Gjykata liron drejtuesin e punimeve të grupit të OSSH

Drejtuesi i punimeve të grupit të OSSH në Memaliaj, Altin Zhupa, është liruar sot në...

Njëri prej tyre punojës

Vodhën supermarketin, policia arreston dy autorët

Policia ka zbardhur vjedhjen e një supermarketi në Sarandë, ndërsa ka arrestuar dy autorët e...

Trafikantët ia mbathin nëpër pyll

Aksion i madh në Kakavijë, sekuestrohet drogë, eksploziv

Një aksion i madh antidrogë po zhvillohet në Kakavijë nga Policia Kufitare, Frontex dhe specialistët...