MENU
klinika
Pak ditë pasi kishte dalë nga burgu

Të shtënat me armë në Vlorë, 37-vjeçari përfundoi në qeli

Studimi: Në vitin 2021 vdekjet u rritën me 50%

Tirana dhe Vlora, qytetet më të goditurat nga pandemia!

Vlora dhe Tirana janë dy qarqet që kanë shënuar humbjet më të mëdha në jetët...

Çfarë po përgatit policia me Interpol?

Shtohen kontrollet në portet e vendit

Policia e shtetit ka shtrënguar masat në pikat e kalimit kufitar, qoftë përmes detit dhe...

Shijojnë rrezet e diellit

Vlonjatët “besnikë” të detit

Shumë qytetarë nuk e kanë braktisur bregdetin e Vlorës edhe gjatë dimrit. Kjo fundjavë gjeti...

"Do ta afrojë ndjeshëm Sarandën këtë verë"

“Hapet shumë shpejt”/ Rama nxjerr FOTO nga tuneli i Skërficës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot pamje nga punimet në tunelin e Skërficës përgjatë rrugës...

Marina e Vlorës

Një qendër e re turistike për qytetin, edhe në dimër

Temperaturat e ulta dhe bora në shumë zona të vendit japin idenë se deti është...

Çifti nga Vlora tentoi grabitjen e argjendarisë

Anisa Hoxhaj me histori të vjetër vjedhjesh

Arben dhe Anisa Hoxhaj, burrë e grua që tentuan të vidhnin argjendarinë në Shkodër duke...

Tentuan të grabisin argjendarinë në Shkodër

Gjykata lë në burg çiftin nga Vlora

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “burg pa afat” për çiftin nga Vlora që tentuan...

Rasti i tretë brenda 20 ditëve

Gjendet një person i pajetë në Sarandë

Mëngjesin e sotëm në fshatin Cukë, në Sarandë është gjetur i pajetë një 80-vjeçar. Ky...

Arrestohen 2 punonjës të OSHEE (EMRAT)

Zbulohet magazina e kthyer në laborator kanabisi

Policia e Sarandës ka zbuluar një laborator kanabisi, ndërsa në pranga janë vënë dy persona....

27 kg kanabis

Arrestohet 29-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtori

Sekuestrohen 27 kilogramë e 600 gramë cannabis sativa në Gjirokastër, në pranga një 29-vjeçar. Në...