MENU
klinika
"Jemi më të sigurt në Shqipëri!"

Charter-i i parë me turistë popullon plazhet e Vlorës

Anëtarë të një familje

Shënohen 5 raste të reja me Covid-19 në Vlorë

Shënohen 5 raste të reja me Covid-19 në qytetin e Vlorës. Këta të infektuar janë...

Detaje nga rasti i parë pozitiv

Gjirokastra futet në hartën e COVID-19

Shënohet rasti i parë me Covid-19 nga Gjirokastra, e cila ka qene nje zone e...

VIDEO/ Ja çfarë u zbulua

95 efektivë, kontroll nga toka dhe 3 dronë, aksion në Këlcyrë

Policia eshte ndalur sot ne Kelcyre ne nje aksion per kontrollin masiv te territorit për...

IKMT e policia aksion në bregdet

Prishen ndërtimet pa leje në Velipojë dhe Shkodër

IKMT në bashkëpunim me Policinë e Shtetit që prej orëve të para të mëngjesit të...

Faqja e njohur

Eksploroni Butrintin! Do t’ju kujtojë “Indiana Jones”

Shqipëria e vogël ka katër zona të Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s dhe vendi i parë...

"Forconi dënimin për përdhunuesit!"

“Për fëmijërinë e vjedhur”, protesta në Korçë e Sarandë

Abuzimi seksual me të miturën në Babrru, nga roja i shkollës ku mësonte ka sjellë...

Falsifikimi i formularëve dhe dokumenteve

Shtyhet për në 4 qershor gjyqi për ish-kryebashkiakun e Vorës

Gjykata e Tiranës shtyu për në 4 qershor seancën gjyqësore ndaj ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim...

Qytetarët: Bllokimi është goditje për biznesin

Sarandë/ Protestë paqësore për hapjen e bulevardit

Biznesmenë dhe qytetarë në Sarandë janë mbledhur për të organizuar një protestë për të hapur...

Çadrat në distancë 3.5 m larg njëra tjetrës

Saranda është gati për pushime!

Saranda është një ndër zonat më të populluara në verë. Por këtë vit numri do...

Punonte në të zezë pa siguracione

Vdekja e 17-vjeçarit/ Pranga drejtuesit teknik të firmës

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën ditën e djeshme, gjatë një aksidenti në punë. Ngjarja...

E prekur një shtetase ukrainase

COVID-19 mbërrin në Sarandë!

Konfirmohet rasti i parë me Covid 19, në Sarandë. Gazetarja e “Panorama” bën me dije...