MENU
klinika
Faqja e njohur

Eksploroni Butrintin! Do t’ju kujtojë “Indiana Jones”

"Forconi dënimin për përdhunuesit!"

“Për fëmijërinë e vjedhur”, protesta në Korçë e Sarandë

Abuzimi seksual me të miturën në Babrru, nga roja i shkollës ku mësonte ka sjellë...

Falsifikimi i formularëve dhe dokumenteve

Shtyhet për në 4 qershor gjyqi për ish-kryebashkiakun e Vorës

Gjykata e Tiranës shtyu për në 4 qershor seancën gjyqësore ndaj ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim...

Qytetarët: Bllokimi është goditje për biznesin

Sarandë/ Protestë paqësore për hapjen e bulevardit

Biznesmenë dhe qytetarë në Sarandë janë mbledhur për të organizuar një protestë për të hapur...

Çadrat në distancë 3.5 m larg njëra tjetrës

Saranda është gati për pushime!

Saranda është një ndër zonat më të populluara në verë. Por këtë vit numri do...

Punonte në të zezë pa siguracione

Vdekja e 17-vjeçarit/ Pranga drejtuesit teknik të firmës

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën ditën e djeshme, gjatë një aksidenti në punë. Ngjarja...

E prekur një shtetase ukrainase

COVID-19 mbërrin në Sarandë!

Konfirmohet rasti i parë me Covid 19, në Sarandë. Gazetarja e “Panorama” bën me dije...

Kush ishte babai i 4 fëmijëve?

Gjendet një i vdekur në Sarandë, i dha fund jetës në ballkon

Një person është gjetur i vdekur në lagjen nr. 4 të Sarandës. Në vendngjarje ka...

Iku dhe i 5-të në më pak se një vit

Kadastra e Vlorës sërish pa drejtor

Kadastra e Vlorës sërish pa drejtor. Bilbil Aliaj duroi vetëm 3 muaj në këtë detyrë...

Video/ Dita Botërore e Biodiversitetit

Pasuritë natyrore të Shqipërisë kthehen në atraksion turistik

22 maji, Dita Ndërkombëtare e Biodiversitetit është shpallur nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të...

Në pritje të turistëve

Pazari karakteristik në Gjirokastër ‘del nga karantina’

Jeta në Pazarin Karakteristik të Gjirokastër ka rifilluar. Dyqanet, bar-kafete dhe restorantet kanë çelur aktivitetin...

Zvërneci pa pushues

Në plazhin e familjarëve s’ka nisur përgatitjet për sezonin

Zvërneci është një prej plazheve më të frekuentuara në Vlorë. Por për shkak të masave...