MENU
klinika
Henri Çili në detyrim paraqitje

Operacioni “Mezhgorani”, Gjykata e Përmetit rrëzon prokurorinë

Arsyeja pse nuk i lejojnë

Prej 4 ditësh të bllokuar në Kapshticë

Emigranti Mhill Steaj një prej shqiptarëve që është bllokuar në Kapshticë për shkak të mbylljes...

"Jemi të falimentuar"

Fermerët në Goriçan hedhin tonelata me prodhime bujqësore

Tonelata me prodhime bujqësore në fshatin Goriçan të Urës-Vajgurore,po hidhen buzë kanaleve, rezervuarve dhe lumenjve....

Nuk kanë mundur të kalojnë

Kapshticë/ 50 shtetas mbeten në tokë neutrale

Emigrantët shqiptarë vijojnë të presin prej më shume se 20 orësh, ndërsa qëndrojnë të bllokuar...

Provokim i qarqeve ekstremiste greke

PDIU: E papranueshme ngritja e flamurit të Vorio-Epirit në Himarë

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet e cilëson të papranueshme ngritjen e flamurit të Vorio-Epirit në...

16 orë në tokë neutrale

Ngrihet trau në Kakavijë

Pas 16 orësh qëndrimi janë lejuar të hyjnë në atdhe dhjetra shqiptarë të cilët kishin...

Gjirokastra solidarizohet me Italinë

Flamuri trikolor në muret e kështjellës së Argjirosë

Ngjyrat e flamurit italian kanë ndricuar këtë mbrëmje muret e kalasë në Gjirokastër në shenjë...

Në banesë vetëm bashkëshorti

COVID-19/ E moshuara humbi jetën, nuk hapen dyert e mortit

Banesa e 72 vjeçares që humbi jetën qëndron e mbyllur dhe asnjë nuk duket në...

Ja cfarë u vendos!

Covid19/ Këshili Bashkiak në Gjirokastër mblidhet online

Këshilli bashkiak në Gjiokastër zhvilloi sot një mbledhje të jashtëzakonshme e cila u zhvillua on...

Procesi nuk ka ndalur tregtarët

Familja e infektuar me COVID 19 në Vlorë/ Nis dezinfektimi i zonës

Një ditë pas raportimit të katër rasteve me COVID 19 në Vlorë, ka nisur dezinfektimi...

Rritet kërkesa për bukë, por...

Masat për koronavirus ndikojnë në bizneset e Vlorës

Masat e marra nga qeveria shqiptare në kuadër të parandalimit të përhapjes së koronavirus kanë...

Çdo qytet në karantinë

Shqipëria e ‘boshatisur’

Në të gjitha qytetet e vendit tonë mbizotëron qetësia. Pas orës 13:00 së ditës së...