MENU
klinika
Detajet

Pas Lushnjës grabitje masive edhe në Tepelenë, zbrazet…

Detajet

Sarandë/ Mbytet motoskafi në brigjet e detit Jon

Një motoskaf është mbytur sot pranë brigjeve të detit Jon. Ngjarja në fjalë u sinjalizua...

Akuza për korrupsion

Ndalohet në sallën e gjyqit prokurori i Gjirokastrës

Spartak Çoçoli, prokuror i Gjirokastrës, është ndaluar ditën e sotme në sallën e gjyqit. Ka...

Caktimi i masës së sigurisë

Grabitja e armëve në Pashaliman/ 4 ushtarakë para Gjykatës

Katër ushtarakët e arrestuar për vjedhjen e armëve në Pashaliman pritet të dalin të hënën...

Probleme brenda qytetit

Bora në Gjirokastër, akset nacionale të hapura

Në qarkun e Gjirokastrës të gjitha rrugët nacionale janë të hapura. Edhe rrugët e brendshme të qytetit...

Skandali

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se...

Situata drejt përmirësimit

Dëbora ‘lë’ Gjirokastrën, kthehen reshjet e shiut

Në Gjirokastër dy ditë pas reshjeve të dendura të dëborës situata ka shkuar drejt përmirësimit...

U prek nga tërmeti

Familja në Kuç kalon dimrin në çadër ushtrie

Rikthimi i reshjeve dhe temperatura të ulta e ka gjetur të pastrehë një familje në...

Reshjet e borës

ARRSH: Akset problematike ku ecet me zinxhirë

Kur thuajse i gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq, me reshje dëbore, ngrica...

Foto

Moti i keq detyron OSHEE-në të zbresë në terren

Moti i ftohtë i shoqëruar me reshje dëbore ka shkaktuar probleme në shumta në disa...

Situata në qarqe

Bora bllokon qarkullimin, pezullohet mësimi

Dëbora e rënë mbrëmjen e kaluar në pjesën më të madhe të vendit, duke përfshirë...

moti

Reshjet e borës/ Vështirësi në qarkullim në Korçë e Gjirokastër

Dëbora e rënë në pjesën më të madhe të vendit, duke përfshirë edhe zonat e...