MENU
klinika
Në akuzë për përdhunimin e adoleshentes

Arrestohet 31-vjeçari në Sarandë

Takim me të rinjtë në Delvinë

Denaj: S’ka rezultat që nuk arrihet me PS-në

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidatja për...

"Mbështetje për punësimin"

Gjiknuri e Denaj në Delvinë: PS ka program të posaçëm për rininë

PS ka një program të veçantë për rininë, sidomos për punësimin e saj. Ky ishte...

Vangjel Tavo

Kandidati i LSI: Synoj të dyfishoj vendet e punës në Gjirokastër

Kandidati i LSI në Gjirokastër, Vangjel Tavo i ftuar në emisionin ‘’Koha për t’u zgjuar’’...

Shpallet fituesi për portin turistik

“Marina Vlorë” kalon te privati për 35 vjet

Shpallet kompania fituese e koncesionit “Për projektimin, ndërtimin, operimin, mirëmbajtjen dhe transferimin e një porti...

Miqtë kujtojnë Bashkim Finon

“Për të, ndien dhimbje sot, çdo gur i Gjirokastrës”

Lajmi i ndarjes nga jeta e Bashkim Finos, në moshën 59-vjeçare trishtoi kolegët, miqtë dhe...

Po punohet për zbardhjen e ngjarjes

Fier/ Vetëvritet 43-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Mësohet se rreth orës 02:25, në lagjen...

Të moshuarit, frikë nga virusi jo vaksina kineze

“Sinovac” mbërrin në Fier Vlorë, dhe Durrës

Me mbërritjen e dozave të vaksinës kineze Sinovac në vendin tonë ka nisur procesi i...

Hera e saj e parë në qytetin e gurtë

Ambasadorja amerikane vizitë dyditore në qytetin e Gjirokastrës

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim po qëndron në një vizitë dyditore në qytetin e...

Vajza e solli në urgjencë në 27 dhjetor dhe më pas…

Pacienti 70 ditë në morg/ Spitali: Askush nuk është interesuar!

Një ditë pas denoncimit në media të skandalit në Vlorë, ku vajza zbuloi vetëm pas...

Bëhet fjalë për këto universitete

Procesi i vaksinimit shtrihet te pedagogët!

Një javë pas nisjes së procesit të imunizimit të mësuesve, vaksinimi është shtrirë te pedagogët....

"Ju uroj një të dielë të bukur"

Rama tregon ndryshimet në Pazarin e Gjirokastrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Pazari i Gjirokastrës nëpërmjet të cilave tregon edhe...