MENU
klinika
Në hyrje të afishuara masat anti COVID

Në Vlorë hapen baret, por mungojnë klientët!

Protestuan për pagën e luftës

Vlorë/ Pushohen nga puna 20 punonjës të fasonerisë

Pushohen nga puna 20 punonjës në Vlorë të cilët folën për mediat dhe u ankuan...

Dhunohet edhe gardiani

Përleshje mes të dënuarve në burgun e Vlorës

Një përleshje fizike ka ndodhur në burgun e Vlorës, ku një person ka mbetur i...

Në pranga punonjësi i IKMT-së

Edhe pse pandemi, vijojnë ndërtimet pa leje në Ksamil

Dy persona janë arrestuar pas operacionit të mbrëmshëm në Ksamil nga policia dhe IKMT për...

FOTO/ Sëmundja e plasjes

Ministria e Bujqësisë nis vaksinimin e bagëtive

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka nisur fushatën e vaksinimit të bagëtive në zonat...

Në pritej të një përgjigjeje

Bizneset i kërkojnë Bashkisë së Vlorës zgjatjen e orarit

35 bizneseve të vendosura përgjatë shëtitores së Lungomares në Vlorë kanë firmosur një shkresë ku...

Ankohen për çmimin e naftës

“Jemi pa punë…”, peshkatarët sarandiotë në protestë

E hëna në qytetin bregdetar të Sarandës nisi me protestën e peshkatarëve organizuar tek peshkimi....

Shtohet lëvizja e këmbësorëve

Vlora në hartën e gjelbër, rikthehet trafiku i makinave

Nga kjo e hënë Vlora i është rikthyer normalitetit pas izolimit të gjatë nga pandemia....

Ja ku dyshon policia!

Hidhet në erë “GLE-ja” e shoferit të linjës Delvinë-Athinë

Shpërthim eksplozivi në Delvinë. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Delvinës rreth orës...

“Do ndërtojmë 2 kantiere të reja në malet e Labërisë”

Rama inspekton punimet në segmentin e tretë të lumit të Vlorës

Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga deputeti Damian Gjiknuri dhe Alket Hyseni, kanë inspektuar punimet në...

"Kemi pa marrë 58 rroga"

Punonjës së impiantit të bitumit në Vlorë protestojnë para ARMO

Punonjës së impiantit të bitumit të lëngshëm janë ngritur në protestë ditën e sotme sot...

E sata renditet Saranda?

Tripadvisor nxjerr listën me 25 vendet që duhen vizituar në 2020!

Faqja e njohur e udhëtimeve turistike TripAdvisor ka shpallur listën me 25 destinacione, të cilat...