MENU
klinika
Dyshohet se gruaja e mbante të vdekur

Vlorë/ Gjendet një person i pajetë në banesë

“Berati nuk ka vend për ty”

Inxhinieri paralajmëron Ramën: Kujdes! Sot qyteti po masakrohet!

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar një tryezë për trashëgiminë kulturore, ku në qendër ka...

KQZ i refuzon regjistrimin në zgjedhje

Kush është kandidati i Beratit që humbet garën e 25 prillit?

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka refuzuar regjistrimin si kandidat për deputet të Plarent Aleksit, i...

Basha komenton përjashtimin e Dritan Lelit nga PS

Sa mandate synon PD në Vlorë?

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga qyteti i Vlorës tha se 25 prilli nuk...

Mësuesit pro dhe kundër “AstraZeneca”

Sa arsimtarë në rrethe i janë përgjigjur thirrjes për vaksinim?

Nisja e procesit të vaksinimit në kulmin e debateve mbi pasiguritë për “AstraZeneca”-n i ka...

Vaksinimi në Elbasan e Gjirokastër/ Mosbesues ndaj AstraZeneca

Një pjesë e mësuesve refuzojnë të vaksinohen

Në qytetin e Elbasanit nisi sot procesi i vaksinimit të mësuesve, i cili po kryhet...

Ndërron jetë 78-vjeçari

Përmet/ Hidhet nga kati i katërt i pallatit

Një 78-vjeçar nga Përmeti i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i...

Policia: Gruaja ishte…

Hidhet nga kati i pestë i një pallati, humb jetën 40-vjeçarja

Një 40-vjeçare ka humbur jetën pasi u hodh nga kati i pestë i një pallati....

Me çantë rrobë në shkollë

Nxënësit e Ksamilit ndërmarrin nismën për të mbrojtur mjedisin

Në Ksamil një grup qytetarësh, aktivistësh dhe nxënësish vendosën që të reagojnë për gjendjen kritike...

E rëndë

U aksidentua nga 45-vjeçari në Gjirokastër, humb jetën 11-vjeçari

Ditën e sotme ka humbur jetën 11-vjeçari që u aksidentua dje në Gjirokastër. Aksidenti ndodhi...

"Keni 30% të punonjësve me Covid, mbyllni zyrat"

Ministria e Shëndetësisë APEL Kadastrës së Sarandës

Ministria e Shëndetësisë, Drejtoria Rajonale Vlorë i ka dërguar një letër ASHK-së Sarandë, sektori i...

Detaje

Tragjedia me 2 viktima në Berat, dëshmitë e para nga vendngjarja

Zbardhen detaje të reja tragjike nga zjarri i rënë gjatë natës së kaluar në Berat,...