MENU
klinika
Të parkuara para banesës së pronarit të tyre

Digjen gjatë natës automjeti dhe furgoni në Himarë

Gjobiten pronarët

Gjirokastër/ Zbulohen 3 lokale me klientë brenda

Edhe pse qeveria ka vendosur që lokalet mos të hapen deri në një vendim të...

Nënat dhe fëmijët dalin nga izolimi

Shëtitorja në Sarandë e mbushur plot

Nënat në Sarandë ashtu si në Fier dhe Shkodër, e ka shfrytëzuar në maksimum liri...

Furnizim për tre ditë

Beratasit dynden në markete, banka e dyqane

Në pritje të shtetrrethimit të fundjavës që këtë javë fillon që sot në orën 17:30...

Durrës e Vlorë tregtarët në protestë

Bashkia Krujë mbyll tregun

Bashkia e Krujës ka mbyllur tregun për shkak të grumbullimit masiv të njerëzve në treg...

Kapet i dënuari

Pas gjyqit tentoi të arratisej nga burgu i Bënçës në Tepelenë

Një tentativë për t’u arratisur nga burgu, ka rezultuar e dështuar për një të burgosur...

"Asnjë mbështetje nga qeveria"

Vlorë, turizmi tërësisht i pezulluar, 100 % e personelit pa punë

Sektori i turizmit në qarkun e Vlorës tërësisht i pezulluar, teksa të gjitha rezervimet e...

Në gjendje të rënduar psikologjike

Nëna e 4 fëmijëve i jep fund jetës në Sarandë

Një 55-vjeçare i ka dhënë fund jetën në Sarandë. Mësohet se gruaja, nën e katër...

Të ardhurat nuk mbulojnë as pagat

Librat nuk shiten në Sarandë

Në Sarandë libraritë dhe biznese të tjera që lejohen të ushtrojnë aktivitetin ankohen se nuk...

Henri Çili në detyrim paraqitje

Operacioni “Mezhgorani”, Gjykata e Përmetit rrëzon prokurorinë

Gjykata e Përmetit ka rrëzuar sot kërkesën e prokurorisë për të pandehurit e operacionit ‘Mezhgorani’,...

Arsyeja pse nuk i lejojnë

Prej 4 ditësh të bllokuar në Kapshticë

Emigranti Mhill Steaj një prej shqiptarëve që është bllokuar në Kapshticë për shkak të mbylljes...

"Jemi të falimentuar"

Fermerët në Goriçan hedhin tonelata me prodhime bujqësore

Tonelata me prodhime bujqësore në fshatin Goriçan të Urës-Vajgurore,po hidhen buzë kanaleve, rezervuarve dhe lumenjve....