MENU
klinika
Emrat

Tepelenë dhe Përmet/ Dy të zhdukur, një i akuzuar për vjedhje

Plani ekonomik i PD-së

Nga Rrësheni në Gjirokastër, Basha thirrje për 16-Shkurtin

Këtë të shtunë kreu i PD-së Lulzim Basha, u gjend në Gjirokastër, ku vijoi turin...

Njoftimi i Unionit të Gazetarëve

Greqia shpall “non grata” pronarin e televizionit shqiptar

Zyra qendrore e UGSH-së njofton se autoritetet greke në pikën kufitare të Kakavijes, përmes një...

Ankesat e fermerëve

Tirana rrit çmimet teksa kalbet mandarina e Konispolit

Teksa në kryeqytet, çmimet e mandarinave po pësojnë rritje më tepër se normalja, në zonën...

Emrat

Grabitet kambisti në Memaliaj/ Arrestohet organizatori!

Brenda një kohe të shkurtër policia e Tepelenës ka identifikuar autorët e grabitjes së dhunshme...

Njoftimi

Përkeqësim i motit/ ARRSH: Akset rrugore problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen e akseve rrugore në vend. Përmes një...

Detajet

Vdiq në burgun grek, ç’ndodh sot me trupin e shqiptarit?

Trupi i shqiptarit 33-vjeçar që u gjet i vdekur në burgun e sigurisë së lartë...

Detajet

Gjirokastër, sekuestrohen 700 kg drogë

Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar në Gjirokastër. 700 kg lëndë narkotike e...

Java në vijim

Surprizat e motit/ Shirat rikthehen sërish në vend

Fundi i Janarit pritet të vijë me reshje. Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e...

Detajet

Tronditet Gjirokastra/ Shpërthim i fuqishëm me tritol në banesë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Gjirokastrës. Shpërthimi i...

Borë dhe ngrica

Situata me rrugët, ARRSH: Akset ku lëvizet me zinxhirë

Reshjet e borës janë rikthyer sërish dhe kanë shkaktuar probleme me qarkullimin në disa akse...

Protesta

Banorët kundër kërkimeve për naftë në Zagori, reagon SHELL

Përmes një deklarate për mediat, drejtori i SHELL në Shqipëri, Rohan D’Souza ka reaguar pas...