MENU
klinika
Emri

Këngëtari i famshëm kandidat për bashkinë e Përmetit

Ceremonia mortore

Varrimi i Kacifas/ Ekstremistët grekë: Je i pavdekshëm

Trupi i pajetë i ekstremistit grek të vrarë në Bularat pas një shkëmbimi zjarri me...

Varrimi i Kacifas

Bularat/ Dule: Të zbardhet e vërteta për Kacifas

Në familjen e Konstandinos Kacifas sot kanë ardhur për vizita për të ndjerin si dhe...

Ceremonia në Bularat

Varrimi i Kacifas/ Kontroll i rreptë në dogana

Konstantinos Kacifas, 35-vjeçari i minoritetit grek që mbeti i vrarë pas sulmit mbi policinë shqiptare...

Deklarata

Çështja Kacifas/ Reagon Janullatos: Varrimi sipas traditës

Pasi prokuroria ka firmosur terheqjen e trupit të Kostandinos Kaçifas, ka reaguar për herë të...

Në Bularat

Gazeta greke Protothema/ Policia po tremb minoritetin grek

Autoritetet shqiptare po mundohen të terrorizojnë minoritetin grek në jug të Shqipërisë, nëntë ditë pas...

Emri

Kakavijë/ Paraqitet me identitet të rremë, arrestohet 25 vjeçari

Nga njësia e policisë së Krimit Ekonomiko-Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Gjirokastër u bë...

Denoncimi nga babai

Gjirokastër/ Zhduket 17 vjeçari, policia në kërkim të tij

Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së një të riu...

Vjedhje dhe armë pa leje

Sarandë/ Arrestohet “skifteri”, kapet me kanabis dhe armë

Policia e Sarandës ka arrestuar një 37-vjecar në Finiq, pasi është kapur me armë gjahu...

S'ka të lënduar

Vlorë, digjen dy automjete, policia nis hetimet

Dy automjete janë djegur nga zjarri rreth orës 04:05 të mëngjesit të sotëm në qytetin...

Rrezikojnë tre peshkatarët

Mbytet peshkarexha në Vlorë!

Një peshkarexhë është mbytur  në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të...

Problemet me pronat

Berat/ 15 familje hedhin në gjyq hipotekën për pronat

15 familje në fshatin Samaticë kanë hedhur në gjyq ZRPP-në Berat për mbivendosje mbi pronat...