MENU
klinika
15 viktima nga koronavirusi

Izolohet edhe Greqia, asnjë lëvizje pa autorizim

Qëndrim në kundërshtin me rregullat shengen

Greqia kthen 32 shqiptarë, një prej tyre shfaq simptoma të COVID 19

Autoritetet greke kanë kthyer mëngjesin e sotëm në Kakavijë 32 shtetas shqiptarë të cilit qëndronin...

Ja magnituda

Tërmet i fortë në Greqi, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Greqia është tronditur sot një tërmet i fortë me magnitudë 5.6 të shkallës Rihter, rreth...

Mosha mesatare e të prekurve, 72 vjeç

Greqi, shkon në 10 numri i viktimave nga Covid-19

Numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi ka shkuar në dhjetë, pasi një tjetër person...

I prekur nga sëmundje të tjera

Shënohet viktima e 7 nga koronavirusi në Greqi

Një 87- vjeçar është viktima e 7-të nga koronavirusi në Greqi. Ai vuante dhe nga...

Pezullon të gjitha lejet e të burgosurve

Greqia tjetër masë ekstreme kundër COVID-19

Greqia ka marrë tjetër masë drastike për të parandaluar përhapjen e shpejtë të koronavirusit. Mësohet...

Kush do të lejohet të kalojë?

Mbyllet kufiri me Greqinë dhe M. e Veriut, policia thirrje qytetarëve

Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët shqiptarë, që duan të udhëtojnë drejt Greqisë apo Maqedonisë...

Dita e tretë e shtetrrethimit

Mbyllen kufinjtë me fqinjët

Sot, ndalimi i qarkullimit të automjeteve është shtrirë në të gjithë Shqipërinë. Ndërkohë, nga mesnata...

220 të infektuar

Greqi/ Shënohet viktima e 4-të nga Koronavirusi

Ka shkuar në 4 numri i viktimave në Greqi si pasojë e COVID-19 ndërkohë që...

Masat për kufizimin e lëvizjeve

Bien ndjeshëm hyrje- daljet me Greqinë e Maqedoninë

Në pikat kufitare më Greqinë është ulur ndjeshëm numri i hyrje- daljeve pas urdhërit për...

Greqi/ Izolohen të afërmit

COVID 19/ Shkon në 3 numri i të vdekurve

Shënohet viktima e tretë nga koronavirusi në Greqi. Sipas të dhënave, ka humbur jetën një...

Frika nga koronavirusi

Greqia vendos blloqe betoni në pikën kufitare Kastanies

Greqia ka vendosur blloqe betoni në pikën kufitare Kastanies për të penguar kalimin e refugjatëve....