MENU
klinika
Situata në Greqi

Koronavirusi nuk përjashton asnjë moshë!

48 raste të reja infektimi

20 të vdekur nga koronavirusi në Greqi

Tre persona të prekur me virusin Covid-19 kanë humbur jetën këtë të martë në Greqi....

Deri në 10 000 të prekur me Covid-19

Greqi konfirmon shifrat e frikshme

Greqia ka regjistruar 71 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 695 numrin...

Parandalimi mbi përhapjen

Covid-19/ Greqia kufizon lëvizjet

Ditën e sotme Greqia do të kufizojë lëvizjet, me vetëm disa përjashtime, për të parandaluar...

15 viktima nga koronavirusi

Izolohet edhe Greqia, asnjë lëvizje pa autorizim

Qeveria greke vendos të ndalojë qarkullimin në të gjithë vendin duke filluar nga dita e...

Qëndrim në kundërshtin me rregullat shengen

Greqia kthen 32 shqiptarë, një prej tyre shfaq simptoma të COVID 19

Autoritetet greke kanë kthyer mëngjesin e sotëm në Kakavijë 32 shtetas shqiptarë të cilit qëndronin...

Ja magnituda

Tërmet i fortë në Greqi, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Greqia është tronditur sot një tërmet i fortë me magnitudë 5.6 të shkallës Rihter, rreth...

Mosha mesatare e të prekurve, 72 vjeç

Greqi, shkon në 10 numri i viktimave nga Covid-19

Numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi ka shkuar në dhjetë, pasi një tjetër person...

I prekur nga sëmundje të tjera

Shënohet viktima e 7 nga koronavirusi në Greqi

Një 87- vjeçar është viktima e 7-të nga koronavirusi në Greqi. Ai vuante dhe nga...

Pezullon të gjitha lejet e të burgosurve

Greqia tjetër masë ekstreme kundër COVID-19

Greqia ka marrë tjetër masë drastike për të parandaluar përhapjen e shpejtë të koronavirusit. Mësohet...

Kush do të lejohet të kalojë?

Mbyllet kufiri me Greqinë dhe M. e Veriut, policia thirrje qytetarëve

Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët shqiptarë, që duan të udhëtojnë drejt Greqisë apo Maqedonisë...

Dita e tretë e shtetrrethimit

Mbyllen kufinjtë me fqinjët

Sot, ndalimi i qarkullimit të automjeteve është shtrirë në të gjithë Shqipërinë. Ndërkohë, nga mesnata...