MENU
klinika
Gjendet një kufomë pa kokë dhe pa këmbë

Selaniku tronditet nga skena horror

Cilat familje përfitojnë?

Nga sot Greqia subvencionon deri në 600 euro faturat e energjisë

Greqia hap sot hap platformën për rimbursimin e abonentëve të energjisë elektrike me një shumë...

Rrugët kthehen në lumenj në Greqi

Moti i keq “paralizon” vendin fqinj

Moti i paqëndrueshëm me reshje të dendura shiu ka përmbytur kryeqytetin Greqisë, Athinën. Me rrugët...

Çfarë shkruajnë mediat e huaja?

A do t’i shpallë Erdogan luftë Greqisë?

Konflikti për ishujt e Egjeut ka shtuar përplasjet në distancë mes Greqisë dhe Turqisë. Presidenti...

Vrau bashkëshorten dhe akuzoi shqiptarët

Piloti grek përfundon në burg me “killerin” shqiptar

Piloti grek Babis Anagnostopoulos, i cili në një histori makabër vrau bashkëshorten e tij 20-vjeçare...

"Bëjmë plazh në ishujt grekë"

Turqit gati për sulm: Zona e parë që do të goditet

Përplasjet mes Turqisë dhe Greqisë janë të vazhdueshme, ndërsa së fundmi janë intensifikuar. Deklarata e...

‘Përplasjet’ Greqi-Turqi

Shefi i NATO-s: Hiqni dorë nga deklaratat provokuese!

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s bën i bën thirrje Greqisë dhe Turqisë që të zgjidhin...

"Respektoni marrëveshjen"

Erdogani kërcënon grekët: Do ta pësoni si paraardhësit tuaj

Marrëdhëniet Greqi-Turqi janë tronditur muajin e fundit, si pasojë e shkeljeve ajrore dhe detare nga...

Greqi

Aksident tragjik, ndërron jetë një 18-vjeçar shqiptar

Një 18-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Chalkidiki të Greqisë si pasojë e një aksidenti...

Drejtuesi mjetit pa patentë

Aksidenti tragjik/ Humb jetën 18-vjeçari shqiptar!

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Greqi. Ai po udhëtonte...

Reshjet e dendura të shiut

Rrugët kthehen në “lumenj” në Greqi

Moti i keq i këtyre ditëve të fundit ka shkaktuar dëme të mëdha në disa...

I përgjigjet ministrit turk

Gjenerali grek: Hajde ha peshk të zi dhe pi ujë të kripur

Provokimeve turke dhe kërcënimeve të Omer Çelikut se turqit “mund të vijnë një natë”, gjenerali...