MENU
klinika
Ja kur rinis puna

Ambasada në Athinë njoftim të rëndësishëm për emigrantët shqiptarë

Ja kategoritë që përfitojnë!

Greqia shtyn lejet e qëndrimit për emigrantët

Greqia ka vendosur që të shtyjë automatikisht lejet e qëndrimit për emigrantët deri në 31...

Nuk ka më pengesa!

Greqia do të hapë kufirin me Shqipërinë për…

Vendet e Ballkanit po koordinohen për të hapur kufijtë rajonale me qëllim udhëtimet në sezonin...

Masat e reja

Ja çfarë do të ndodhë me emigrantët në Greqi!

Greqia ka vendosur që të mbajë nën izolim kampet e emigrantëve deri më 21 maj....

32 pacientë janë duke u trajtuar në terapi intensive

Shkon në 151 numri i vdekjeve nga koronavirusi në Greqi

Një tjetër person që po kurohej në Evangelismos humbi jetën nga koronavirusi. Kështu numri i...

Shënohet viktima e 150 në Greqi

Koronavirusi i merr jetën ish-ministrit të Shëndetësisë

Ka shkuar në 150 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi. Mësohet se ka humbur...

"A mund të bëjmë pushime verore këtë vit?”

Greqia dhe Kroacia po gjejnë zgjidhjen për kërkuesit e diellit

Ndërsa afrohen muajt e verës, europianët kanë frikë se pushimet e tyre të dështojnë për...

Plani grek për rihapjen e turizmit

“Turistët mund të vijnë prej 1 korrikut”

E prekur nga Covid-19 prej afro dy muajsh, por mesa duket nuk e ka pushuar...

Humb betejën edhe një 76-vjeçare

Koronavirusi, shkon në 144 numri i viktimave në Greqi

Një person tjetër humbet jetën nga koronavirusi në Greqi. Ajo është një grua 76-vjeçare që...

Ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë!

Greqia shkundet sërish nga 2 tërmete të fortë të njëpasnjëshëm

Tërmeti i fortë me magnitudë 6 të shkallës richter është shoqëruar me pasgoditje të tjera,...

Dhjetë vite pas krizës së borxhit

Greqi/ Shfaqet në vend spektri i një recesioni të ri

Dhjetë vjet pasi u zhyt në një prej krizave më të rënda ekonomike të historisë...

Shkon në 142 numri i viktimave

Bilanc në rritje nga Greqia/ Humbin jetën dy pacientë

Ka shkuar në 142 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi. Mësohet se dy persona...