MENU
klinika
Ankth se mund të rikthehet kufizimi i lëvizjes

Greqia i bie alarmit për rritjen e infektimeve

Sërish “nën presionin” e lëkundjeve

Tërmet në Greqi, ku ishte epiqendra

Greqia është shpesh nën presionin e lëkundjeve të tërmetit që ndodhin herë pas herë ....

Ja ç’duhet të dini

Kushtet e reja për shqiptarët për të udhëtuar drejt Greqisë

Zv/ ministrja e Shëndetësisë në Greqi ka zyrtarizuar ditën e sotme masat e reja shtrënguese...

Kushti i ri për të kaluar doganën

Greqia shtrëngon masat për festat

Pas Italisë, edhe Greqia ka forcuar masat kundër përhapjes së koronavirusit në prag të festave...

Arrestohet një shqiptar

Sekuestrohen 20 kg marijuanë në Janinë

Sekuestrohen 22 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Janinë, nga policia kufitare...

“Jeta e natës” me “boss-ë” të rinj

Lufta e mafias në Greqi dhe roli i shqiptarëve

Vrasja e “Harry-t të egër”– boksierit 44-vjeçar që qarkullonte me letërnjoftim të falsifikuar është i...

Shkatërrohet grupi me 173 persona

Pas policisë, në Greqi shpërthen skandali me mjekët

Pas skandalit në policinë greke ku një numër i madh efektivësh u prangosën për shkak...

Greqi

Ekzekutohet me breshëri plumbash boksieri shqiptari

Një atentat mafioz është shënuar në Greqi. Mediat e vendit fqinj shkruajnë se është vrarë...

E rëndë në Greqi

Pas debatit, 40-vjeçari shqiptar mbyt gruan e tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në zonën e Lakonisë në Greqi....

Vetvaret me lidhëset e këpucëve

Shqiptar i jep fund jetës brenda furgonit të policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku raportohet se një i burgosur shqiptar...

Masat e reja

Greqia mbyll kufijtë prej Covid-19. Çfarë ndodh për Shqipërinë?

Greqia ka vendosur masa të reja për hyrje daljet në territorin e sajë duke rikthyer...

Detaje nga hetimi

Si biznesmeni shqiptar mori identitet të rremë për në Angli

Nje tjetër rast falsifikimi identiteti është zbuluar nga dosja hetimore e skandalit të madh që...