MENU
klinika
Kërkoi lirimin me kusht

Nis seanca për Zani Caushin, bllokohen rrugët për në gjykatë

“Perimetri”

Transportonin 8 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 shtetas

Operacioni “Perimetri” goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve...

Ish-kreu i bandës së Vlorës kërkon lirinë

Sot në Korçë vendoset për ‘fatin’ e Zani Çaushit

Sot, më 17 korrik 2020, Gjykata e Korçës do të marrë vendimin për lirimin ose...

Karantinohet stafi i qendrës shëndetësore

Babai infekton gjithë familjen, edhe vajzën mjeke

Katër anëtarë të një familje në Devoll kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Mes tyre një...

Mes tyre një infermier

Pogradec 2 raste të reja me Covid 19

2 raste të reja me COVID-19 janë shënuar ditën e sotme në qytetin e Pogradecit....

Ja sa ishte magnituda!

Ndihet sërish lëkundje tërmeti në vend!

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth...

Ja si paraqitet situata

Koronavirusi hyn në një tjetër bashki të vendit

Ministria e Shëndetësisë ditën e sotme raportoi 96 raste në 24 orët e fundit. Koronavirusi...

Ja shpërndarja e rasteve të reja në qarkun e Korçës!

Infektohen me Covid-19 edhe dy mjekë në Kolonjë

Dhjetë rastet e konfirmuara nga ministria e Shëndetësisë për qarkun e Korçës, janë të ndara...

Transportonin emigrantë të paligjshëm

900 euro për në BE! Tre lezhjanë kapen në Pogradec

Tre persona janë arrestuar nga policia e Korçës, pasi u kapën duke transportuar 6 emigrantë...

U largua nga shtëpia dhe s’u kthye më

Bilisht, 53-vjeçari i dehur mbytet në rezervuar

Një 53-vjeçar është mbytur në rezervuarin e Sellcave në Bilisht. Sipas informacioneve të para, Artan...

Identifikohet personi i prekur

Konfirmohet një rast i ri me koronavirus në Korçë

Në 24 orët e fundit është konfirmuar një rast i ri me koronavirus në Korçë....

Në Kolonjë nëna infekton djalin

Pogradeci shënon një vatër të re me COVID-19

Dy raste të reja i shtohen Pogradecit dhe Bashkisë së Kolonjës. Mësohet se rasti i...