MENU
klinika
Foto

Pogradec, rrëshqitje dheu në hyrje të tunelit Panoramik

Njoftimi

Moti i keq/ ARRSH: Akset ku qarkullohet me zinxhirë

Reshjet e borës janë ndërprerë dhe qarkullimi në akset kryesore rrugore është normalizuar. Në njoftimin...

Moti i keq

Rikthehet bora në Veri e Jug, erë e fortë dhe ciklon

Reshjet e borës kanë rikthyer problemet në zonat malore në jug e veri të vendit....

Borë dhe ngrica

Situata me rrugët, ARRSH: Akset ku lëvizet me zinxhirë

Reshjet e borës janë rikthyer sërish dhe kanë shkaktuar probleme me qarkullimin në disa akse...

Njoftimi i MB

Rikthehen reshjet/ “Zonat që janë bllokuar”

Reshjet e borës dhe të shiut janë rikthyer sërish në vend, duke krijuar probleme në...

Situata në akset rrugore

Rikthehen reshjet e borës në Korçë, arrijnë deri në 15 cm

Në qarkun e Korçës janë rikthye reshjet e dëborës. Mësohet se kanë arritur deri në...

Detajet

Vrasja në Korçë/ Si nisi sherri

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Korçë,...

Detajet

Korçë/ Ky është viktima që u vra pas sherrit në lokal

Në orët e vona të mbrëmjes një 35-vjeçar është vrarë dje me armë zjarri në...

Detajet

Tronditet Korça/ Ekzekutohet 35-vjeçari në mes të rrugës

Një ekzekutim me armë zjarri mësohet të ketë ndodhur në qytetin e Korçës. Trupi i...

Detajet

Edhe studentët e Korçës ngujohen: Nuk gënjehemi me pak!

Pas atyre të Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit, edhe studentët e Universitetit të Korçës kanë vendosur...

Deklarata

Borë dhe ngrica, ARRSH: Situata në akset kryesore

Moti i keq dhe ngricat kanë pushtuar vendin duke krijuar vështirësi në shumë qytete dhe...

Deklarata

ARRSH njofton: Këto janë akset problematike

Përmes një njoftimi për mediat, ARRSH ka dhënë detaje lidhur me gjendjen në të gjitha...