MENU
klinika
Kreu i KLP-së zbarkon në Korçë dhe Pogradec

Ibrahimi ‘kokë më kokë’ me drejtueset e prokurorisë

Ja sa persona kanë rezultuar pozitivë me Covid!

Dalin përgjigjet për 15 tamponë në Pogradec

Dalin përgjigjet për 15 tamponë të analizuar në Pogradec, ku 3 prej tyre kanë dalë...

Ja si paraqitet gjendja e tyre

Vatër e re me koronavirus në Korçë, të infektuarit janë…

Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar në Korçë. Rasti i parë është i...

Epiqenda dhe magnituda

Mëngjesi nis me tërmet në Korçë

Ka nisur me lekundje termeti mengjesi i sotem ne vend. Sipas te dhenave te bera...

Zbulohet një vatër e re në zonat rurale

Pogradec/ Shkon në 9 numri i të infektuarve

Zbulimi i një rasti të ri me koronavirus e ka çuar në 9 numrin e...

Vazhdon përhapja

Korçë/ Dy mjekë dhe një infermiere me Covid

Vazhdon rritja e rasteve me të infektuar nga Covid-19. Janë konfirmuar me koronavirus edhe 3...

Nga djali tek bashkëshortja e nipit

Korçë, 80-vjeçarja infekton gjithë familjen

Ditën e sotme (26 qershor), sipas raportimeve të ministrisë së Shëndetësisë, Korça ka regjistruar 5...

Infektohet një punonjës

Karantinohet stafi i drejtorisë së Urbanistikës në Korçë

Karantinohet gjithë stafi i drejtorisë së Urbanistikës në Bashkinë e Korçës. Njëri nga 5 rastet e...

Ishte e shtruar në spital

Korçë, infektohet me COVID 19 një 82-vjeçare

Shënohet një rast i ri me COVID 19 në qytetin e Korçës. Eshtë infektuar nga...

Thirrja që vjen nga Korça dhe Fieri

Nesër rinis transporti ndërqytetas në të gjithë vendin

Pasi pezulluan punën për rreth 3 muaj për shkak të situatës së krijuar për shkak...

"Kemi pasur diskutime të mëdha për projektin…"

Rama dhe Balluku inspektojnë ndërtimet në HEC-in e Moglicës

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës kanë parë nga afër ndërtimet në HEC-in e...

Si ra në kontakt me virusin rasti i ri

Pogradeci ende pjesë e hartës së të prekurve me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë teksa njoftoi se janë shënuar 33 raste të reja me koronavirus në...