MENU
klinika
Emrat/ Ja kush janë auorët

Arrestohen korçarët që grabitën dhe plagosën emigrantët

Test COVID-i me vete dhe karantinë 7 ditë

Kapshtica ‘bosh’, asnjë makinë në radhë

Pika e kalimit Kufitar në Kapshticë nuk ka qenë në përmasat e saj në Kakavijë,...

Breshëria e plumbave ndaj hotelit në Tushemisht

Gjykata shpall moskompetencë për masën ndaj të arrestuarve

Gjykata e Pogradecit shpall moskompetencën për të gjykuar kërkesen e prokurorisë për të caktuar masë...

Bllokohet aksi rrugor Bilisht-Kapshticë

Policia nuk lejon emigrantët të kalojnë

Një patrullë policie është vendosur në aksin rrugor Bilisht-Kapshticë, duke mos lejuar emigrantët të kalojnë...

Qytetarët dynden drejt sporteleve

Rihapet pas 3 orësh Pika Kufitare e Kapshticës

Pika kufitare e Kapshticës është rihapur 3 orë pas mbylljes së saj për shkak të...

Pala shqiptare: U plotësua kuota prej 300 personash në ditë

Mbyllet për sot Dogana Greke në Kapshticë

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit në Korçë njofton se për sot Dogana Greke e...

Policia rrugore pezullon patenta, vendos gjoba ‘të kripura’

“ROADPOL” në Pogradec e Korçë

Policia Rrugore vijon planin operacional “ROADPOL GUSHT 2020” për shtimin e kontrolleve në akset rrugore...

Sulmi me armë në Tushemisht

Renea kap organizatorin dhe 3 bashkëpunëtorë

Një operacion i policisë së Pogradecit me mbështetjen e forcave Renea dhe uniformat blu të...

Ndryshojnë sërish rregullat/ Sa kushton tamponi?

Qytetarët detyrohen të bëjnë testin e Covid

Pika Kufitare e Kapshticës ka vendosur që të gjithë personat të dorëzojnë rezultatin negativ të...

3 në kërkim

Të shtënat me armë drejt hotelit në Tushemisht, policia ndalon një të dyshuar

Ndalohet një nga autorët e dyshuar për atentatin me armë zjarri të përsëritur dy herë...

"Të rinj të pashpresë e të papunë"

Bizneset në Korçë mbyllin qepenat

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka akuzuar qeverinë se po detyron shqiptarët që...

Një "mesazh" për pronarin

Të shtëna me armë zjarri në hotel ‘Voloreka’ në Tushemisht

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në hotelin “Voloreka” në Tushemisht të Pogradecit, rreth...