MENU
klinika
"U godit një grup shumë i rrezikshëm kriminal"

Lleshaj inspekton Komisariatin e Policisë në Pogradec

Brenda 48 orësh, kërkon deklarim të pasurisë

OFL, ultimatum 4 të dënuarve në Korçë

Operacioni Forca e Ligjit vijon punën në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ...

Pala greke ka pezulluar punën për sot

Drejtoria e Migracionit thirrje shqiptarëve: U plotësua kuota

Ndonëse në pikën kufitare të Kapshticës është krijuar radhë e gjatë emigrantësh shqiptarë dhe mjetesh...

Po transportonin emigrantë të paligjshëm

Policia vë në pranga tre persona në Korçë

Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve...

Merrnin ryshfet dhe nuk kontrollonin disa subjekte

Arrestohet drejtori i Tatimeve në Korçë dhe një specialist

Policia ka arrestuar ditën e sotme drejtorin e Drejtorisë Rajonale të Tatimeve në Korçë. Mësohet...

Drogë e municion luftarak

Arrestohet kryeplaku dhe tre të rinj në Korçë

Policia e Korçës ka finalizuar operacionin antikanabis “Polena”, duke arrestuar katër persona dhe shpallur në...

Korçë/ Në pritje të rezultatit kuzhinierja

Infektohen 2 infermierë të qendrës së Shëndetit Mendor

Koronavirusi është futur dhe në qendrën e Shëndetit mendor “Mimoza” në Korçë. 2 infermierë të...

"Situatë emergjente, merrni masa!"

Zjarret/ Agjencia e Mbrojtjes Civile shkresë bashkive

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile iu është drejtuar sot me dy shkresa respektive 61 bashkive,...

Rama jep lajmin e mirë

Në Pogradec, së shpejti një tjetër kantier i madh

 Mëngjesin e sotëm në vëmendje të kryeministrit Edi Rama është vendosur qyteti i Pogradecit. Ai...

Vendosën shezlongë pa leje

Zaptuan plazhin , nën hetim 4 biznesë në Pogradec

Policia e Pogradecit ka proceduar penalisht 4 pronarë subjektesh, pasi kishin zaptuar hapësirë publike (plazh)...

Emrat/ Ja kush janë auorët

Arrestohen korçarët që grabitën dhe plagosën emigrantët

Policia e Korçës ka arrestuar 2 të rinj, të cilët akuzohen se janë autorë të...

Test COVID-i me vete dhe karantinë 7 ditë

Kapshtica ‘bosh’, asnjë makinë në radhë

Pika e kalimit Kufitar në Kapshticë nuk ka qenë në përmasat e saj në Kakavijë,...