MENU
klinika
Zbulohet një vatër e re në zonat rurale

Pogradec/ Shkon në 9 numri i të infektuarve

Vazhdon përhapja

Korçë/ Dy mjekë dhe një infermiere me Covid

Vazhdon rritja e rasteve me të infektuar nga Covid-19. Janë konfirmuar me koronavirus edhe 3...

Nga djali tek bashkëshortja e nipit

Korçë, 80-vjeçarja infekton gjithë familjen

Ditën e sotme (26 qershor), sipas raportimeve të ministrisë së Shëndetësisë, Korça ka regjistruar 5...

Infektohet një punonjës

Karantinohet stafi i drejtorisë së Urbanistikës në Korçë

Karantinohet gjithë stafi i drejtorisë së Urbanistikës në Bashkinë e Korçës. Njëri nga 5 rastet e...

Ishte e shtruar në spital

Korçë, infektohet me COVID 19 një 82-vjeçare

Shënohet një rast i ri me COVID 19 në qytetin e Korçës. Eshtë infektuar nga...

Thirrja që vjen nga Korça dhe Fieri

Nesër rinis transporti ndërqytetas në të gjithë vendin

Pasi pezulluan punën për rreth 3 muaj për shkak të situatës së krijuar për shkak...

"Kemi pasur diskutime të mëdha për projektin…"

Rama dhe Balluku inspektojnë ndërtimet në HEC-in e Moglicës

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës kanë parë nga afër ndërtimet në HEC-in e...

Si ra në kontakt me virusin rasti i ri

Pogradeci ende pjesë e hartës së të prekurve me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë teksa njoftoi se janë shënuar 33 raste të reja me koronavirus në...

Raste të reja me koronavirus

Pogradeci në alarm, i rikthehet izolimit

Rastet e të infektuarve me koronavirus ka prekur edhe qytetin e Pogradecit, i cili në...

Konfirmohen 4 raste të reja

Rritet numri i të infektuarve në Pogradec

Pogradec tashmë është bërë pjesë e hartës Covid në vendin tonë. Bëhet me dije se...

Tragjike në Korçë

I moshuari i jep fund jetës, gjendet i pajetë në banesë

Gjendet i vetëvarur në banesën e tij një i moshuar në Korçë. Burime bëjnë me...

Izolohen edhe 8 punonjës të tjerë

Infektohet personeli mjekësor në konsultoren e fëmijëve në Pogradec

Pas 3 rasteve pozitive me COVID-19 që qytetin e Pogradecit, është mbyllur konsultorja e fëmijëve...