MENU
klinika
Ide e guximshme

Korrigjimi i kufijve/ Presidenti slloven: S’do e hidhja poshtë

I përgjigjet akuzave

Haradinaj: Siguroni 61 vota e rrëzoni qeverinë!

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka folur për grevat, për të cilat tha se i...

Faktet!

Serbët trafikuan organe të shqiptarëve në luftë

Ky dokumentar përmban pamje të rënda. Fuqishëm sugjerohet aprovimi i prindit ose kujdestarit para se...

Taksa 100%

“Bora po shkrihet”/ Thaçi dhe Haradinaj me deklarata të koduara

‘Bora do të shkrihet dikur”, kështu është përgjigjur kryeministri Haradinaj kur u pyet nga mediat...

I 'tërheq veshin'

BE-Kosovës: Hiqni taksën, angazhohuni në dialog!

Bashkimi Evropian prej dy muajsh është duke bërë presion ndaj qeverisë “Haradinaj” për heqjen e...

Detajet

Përcillet në banesën e fundit zv. Ministri i Kosovës

Këtë të dielë i është dhënë lamtumira e fundit dhe është përcjellë për në banesën...

Deklarata

Vuçiç: Jo konflikt të ngrirë me Kosovën!

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se është koha që të fillohet të mendohet...

Ora e homazheve

Humbi jetën në Brezovicë, zv.ministri varroset të…

Një ngjarje e rëndë për Kosovën ka qenë ajo e ditës së sotme, ku si...

Dëshmia

Orteku vret zv.ministrin/ Rrëfehet dëshmitari, tregon detaje

“Sot na ka ndodhur një ngjarje shumë tragjike”, kështu e nis rrëfimin e tij dëshmitari...

Postimi

Orteku vret zv.ministrin, reagon Thaçi

Edhe presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar në lidhje me vdekjen tragjike të zv.ministrit...

Detaje të reja

Orteku vret zv.ministrin, mbyllet qendra e skijimit në Brezovicë

Pas vdekjes së zv.ministrit kosovar Arian Daci i zënë poshtë nga një ortek dëbore është...

Deklarata

Zv.ministri vdiq në ortek/ Haradinaj: Jam i tronditur!

Përmes një postimi në facebook, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet e tij...