MENU
klinika
Dhe 4 zyrtarë të tjerë

Arrestohet kryetari i Komunës së Ulqinit

Raporti

Konflikti i klaneve të Kotorrit, kërcënim për turistët në Malin e Zi

Rreziku për turistët dhe kompanitë e huaja në Mal të Zi është veçanërisht i lartë...

Bëhet shteti i parë evropian që pranon 'Sinopharm'

Serbia merr 1 milion doza nga vaksina kineze

Një aeroplan me një milion doza të vaksinës kundër koronavirusit, Sinopharm, ka arritur të shtunën...

Intervista e ministrit malazez

“Mali i Zi do të ketë raporte pa tensione me Serbinë”

Ministri i ri i Jashtëm i Malit të Zi, Gjorgje Raduloviq ka zgjedhur Gjermaninë për...

Mali i Zi

Covid-19/ Testi, jo më i detyrueshëm edhe për të huajt

Testi i koronavirusit nuk do të jetë më i detyrueshëm për të hyrë në Mal...

Çfarë thotë ministrja e Shëndetësisë?

Testi nuk do të jetë më i nevojshëm për të hyrë në Mal të Zi

Testi i koronavirusit nuk do të jetë më i detyrueshëm për të hyrë në Mal...

Abazoviç kërkon marrëdhënie të mira me Serbinë

“Qeveria e Kosovës kishte më shumë serbë sesa ne”

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq vlerësoi se presidenti Milo Gjukanoviq nuk ka njerëz...

"Ose do të kemi president të ri!"

Abazoviç: Gjukanoviç duhet të bashkëjetojë me qeverinë e re

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, vlerësoi se presidenti, Milo Gjukanoviç, nuk ka njerëz...

Ktheu ligjin e Fesë të miratuar nga mazhoranca pro-serbe

Abazoviç kërcënon Gjukanoviç me shkarkim

Presidenti malazes Milo Gjukanoviç i ka “treguar dhëmbët” mazhorancës pro-serbe, e cila ka marrë frenat...

Bashkë me gjashtë ligje të tjera!

Gjukanoviç kthen amendamentet e ligjit për liritë fetare

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq nuk i ka miratuar amendamentet e Ligjit mbi...

"Nuk ka të paprekshëm"

Arrestohet ish-Ministri, reagon ashpër Abazoviç

Ish Ministri i Shëndetësisë dhe Ambasadori i Malit të Zi në Poloni, Budimir Segrt është...

Pro ndryshimeve, 41 deputetë

Parlamenti malazez miraton ligjin për fetë

Parlamenti i Malit të Zi ka miratuar ndryshimet në Ligjin për Liritë Fetare. Pro ndryshimeve...