MENU
klinika
Nikë Gjeloshaj fiton zgjedhjet

Historike! Tuzi me drejtues shqiptar

Deklarata

Zgjedhjet në Tuz/ Kandidati shqiptar: Fitojmë bindshëm

Komuna e Tuzit në Malin e Zi për herë të parë mban sot votimet si...

Detajet

Zgjedhjet komunale në Tuz, sfidë për shqiptarët

Në Tuz të Malit të Zi zhvillohen sot zgjedhjet për këshilltarët komunal të Komunës së...

Zgjedhjet në Tuz

MEPJ: Ndjekim me vëmendje të veçantë fushatën

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagoi në lidhje me zgjedhjet lokale që do...

Reagon Nik Gjeloshaj

Gjobitet shqiptari në Mal të Zi, arsyeja e fortë

Është gjobitur një shqiptar i Malit të Zi pasi vendosi në ballkon flamurin kuq e...

Shpërthim në Mal të Zi

VIDEO/ Vritet pjestari i grupit kriminal

Detaje të reja janë zbardhur nga shpërthimi i fuqishëm në Mal të Zi. Shpërthimi i...

Detajet

Epidemi në Mal të Zi/ Vdesin 5 persona, mes tyre një fëmijë

Instituti i Shëndetit Publik në Mal të Zi bën me dije se 5 persona kanë...

Arratisja

‘Zhduken’ filmimet e Gruevskit në Shqipëri

Prokurori, Lubomir Jovevski, tha sot se organet kompetente legjislative nuk i paraqitën pranë organit të...

Mali i Zi

I publikoi korrupsionin. Policia ‘pushton’ A1 Tv!

Policia malazeze, ka hyrë në Televizionin privat A1 në pronësi të Dushko Knezheviç, i cili...

Detajet

Investigonte trafikun e armëve, dënohet me burg gazetari në Mal të Zi

“Padrejtësi të tmerrshme dhe prapakthim shqetësues për lirinë e mediave në vend”, kështu e kanë...

Detajet

Mali i Zi u ofron shtetësinë 2 mijë të huajve në këmbim të…

Shtetësi deri për deri 2 mijë persona të huaj në këmbim të investimeve gjatë tre...

Përmbledhja ditore e rajonit

Serbia ankohet për bashkëpunimin Kosovë-Shqipëri

Serbi Vendimi për një pikë të përbashkët kufitare në mes të Kosovës dhe Shqipërisë ka...