MENU
klinika
Kryeministri i Malit të Zi jep datën

Kur do rihapet kufiri me Shqipërinë?

Heq maskën dhe jep njoftimin

Kryeministri i Malit të Zi: Jemi vendi i parë në Evropë pa Covid

Kryeministri i Malit të Zi ditën e sotme shpalli vendin “pa koronavirus”, një lëvizje kjo...

Lajme të mira nga Mali i Zi!

Brenda 24 orëve asnjë rast i ri me koronavirus

Lajme të mira vijnë nga Mali i Zi, i cili ka konfirmuar se nuk ka...

Protestuesit përplasen me policinë/ Dalin detajet

Përleshje gjatë natës/ Çfarë ndodhi në Malin e Zi?

Policia malazeze hodhi gaz lotsjellës të mërkurën mbrëma për të shpërndarë grupe protestuesish në Nikshiq...

Pasi hoqi gjendjen e jashtëzakonshme

Serbia hap të gjitha xhamitë

Duke filluar nga dita e sotme të gjithë besimtarët myslimanë në Serbi, do të falin...

Serbia anashkalon pandeminë

Vuçiç konfirmon zgjedhjet parlamentare për në 21 qershor

Presidenti i Serbisë e ka caktuar 21 qershorin si datën e zgjedhjeve parlamentare e cila...

Shënohet viktima e 8-të

Mali i Zi asnjë të infektuar të ri me koronavirus

Autoritetet shëndetësore thanë, të dielën, se në Mal të Zi, ditëve të fundit, nuk ka...

Heq të gjitha masat ndaj Covid-19

Ky është vendi i parë në rajon që planifikon hapjen e plotë

Mali i Zi planifikon të shkojë drejt hapjes së plotë duke hequr të gjitha masat...

Shkon në 311 numri i të infektuarve

Mali i Zi, 3 raste të reja me COVID-19

Në Mal të Zi janë regjistruar tri raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19)....

Covid-19

Raportoi kushtet skandaloze në spital, arrestohet gazetarja serbe

Gazetarja e portalit Nova.rs, Ana Lalic, është arrestuar të mërkurën nga policia nën akuzën e...

Korona ballkanike

Përplasje mes Serbisë dhe Malit të Zi për aspiratorë

Serbia pretendon se nuk ka kapur tre frymëmarrës të blerë nga Mali i Zi. Respiratorë...

29 të infektuar

Mali i Zi/ Rritet numri i pacientëve me Covid-19

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, tha se janë regjistruar 2...