MENU
klinika
Ja ç’po ndodh në Muriqan!

Mali i Zi njoftoi mbylljen e kufirit me Shqipërinë

Rritja e infektimeve

Ndryshon mendje Mali Zi, mbyllë kufijtë tokësorë me Shqipërinë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njoftoi para pak minutash, se Njësia Operacionale e Krizës...

COVID-19/ Ja kush ndalohet

Mali i Zi rregulla për shqiptarët në kufi: Iu lejohet të hyjnë vetëm me…

Qeveria e Malit të Zi ka vendosur disa rregulla të forta sa i takon hyrjes...

"Por ne do ta…"

Vuçiç: Vendimi i Malit të Zi për kufijtë, është politik

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se vendimi i Malit të Zi për të mos...

MEPJ sqaron procedurat

Mali i Zi në 1 qershor hap kufirin me Shqipërinë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme përmes një njoftimi i ka vënë në dijeni...

Kryeministri i Malit të Zi jep datën

Kur do rihapet kufiri me Shqipërinë?

Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviç deklaroi se “Vendet e para me të cilat...

Heq maskën dhe jep njoftimin

Kryeministri i Malit të Zi: Jemi vendi i parë në Evropë pa Covid

Kryeministri i Malit të Zi ditën e sotme shpalli vendin “pa koronavirus”, një lëvizje kjo...

Lajme të mira nga Mali i Zi!

Brenda 24 orëve asnjë rast i ri me koronavirus

Lajme të mira vijnë nga Mali i Zi, i cili ka konfirmuar se nuk ka...

Protestuesit përplasen me policinë/ Dalin detajet

Përleshje gjatë natës/ Çfarë ndodhi në Malin e Zi?

Policia malazeze hodhi gaz lotsjellës të mërkurën mbrëma për të shpërndarë grupe protestuesish në Nikshiq...

Pasi hoqi gjendjen e jashtëzakonshme

Serbia hap të gjitha xhamitë

Duke filluar nga dita e sotme të gjithë besimtarët myslimanë në Serbi, do të falin...

Serbia anashkalon pandeminë

Vuçiç konfirmon zgjedhjet parlamentare për në 21 qershor

Presidenti i Serbisë e ka caktuar 21 qershorin si datën e zgjedhjeve parlamentare e cila...

Shënohet viktima e 8-të

Mali i Zi asnjë të infektuar të ri me koronavirus

Autoritetet shëndetësore thanë, të dielën, se në Mal të Zi, ditëve të fundit, nuk ka...