MENU
klinika
Detajet

Mali i Zi/ Kreu i bandës arrestohet me 807 kg kokainë

Protestat në Mal të Zi

Nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme

Lëvizja qytetare dhe shoqëria civile në Mal të Zi organizuan protesta në Podgoricë nën moton...

Masakra e Srebrenicës

Krime lufte/ Burg përjetë për Karaxhiç

Gjykata në Hagë ka kundërshtuar apelin e ish-liderit të serbëve të Bosnjës, Radovan Karaxhiç, kundër...

Video

Rrethina e Tivarit, kulla e vjetër shqiptare

Tivari, i njohur edhe si Tivari i Ri, është qytet bregdetar në jug të Malit...

Detajet

Kapen 84 kg drogë në Mal të Zi, trafikanti kthehet në Shqipëri

Në Mal të Zi gjatë ditës së sotme janë kapur 84 kg kanabis. Lënda narkotike...

Mesazhi

Presidenti grek i vendos dy kushte Shqipërisë për në BE

Gjatë vizitës së tij zyrtare në Malin e Zi, presidenti grek Prokopios Pavlopoulos i ka...

Zgjedhjet në Tuz

Pushtetarët në Shqipëri e Kosovë të mësojnë nga Malësia e Madhe

Nga Rexhep Qosja Akademiku Rexhep Qosja ka reaguar pas fitores së shqiptarëve të Komunës së...

Nikë Gjeloshaj fiton zgjedhjet

Historike! Tuzi me drejtues shqiptar

Tuzi për të parën herë i është drejtuar kutive të votimit për të zgjedhur kryetarin...

Deklarata

Zgjedhjet në Tuz/ Kandidati shqiptar: Fitojmë bindshëm

Komuna e Tuzit në Malin e Zi për herë të parë mban sot votimet si...

Detajet

Zgjedhjet komunale në Tuz, sfidë për shqiptarët

Në Tuz të Malit të Zi zhvillohen sot zgjedhjet për këshilltarët komunal të Komunës së...

Zgjedhjet në Tuz

MEPJ: Ndjekim me vëmendje të veçantë fushatën

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme reagoi në lidhje me zgjedhjet lokale që do...

Reagon Nik Gjeloshaj

Gjobitet shqiptari në Mal të Zi, arsyeja e fortë

Është gjobitur një shqiptar i Malit të Zi pasi vendosi në ballkon flamurin kuq e...