MENU
klinika
Nga 2002 deri më sot mbi 100 viktima

Aksidentet më vdekjeprurëse të autobusëve në Ballkan

Misteri, nga erdhi zjarri?/ Tri versionet

Eksperti hedh dritë mbi aksidentin tragjik në Bullgari

Eksperti i komunikacionit, Faton Bunjaku foli në “T7” lidhur me tragjedinë që ka ndodhur në...

‘Open Balkan’ sot në Beograd

Rama i pranishëm online, bashkohet edhe Escobar

Në Serbi do të mbahet sot konferenca e radhës e “Open Balkan”. Mbledhja pritet të...

46 viktima

Shtyhet dorëheqja e Zaevit për shkak të tragjedisë

Dorëheqja e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së në Maqedoninë e Veriut, Zoran Zaev, është shtyrë...

Tragjedia në Bullgari

Kurti: I gatshëm për ta ndihmuar M. e Veriut…

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti iu është bashkuar ngushëllimeve për viktimat në aksidentin tragjik në...

Tragjedia me 46 të vdekur

Maqedonia e Veriut shpall tre ditë zie

Qeveria në Maqedoninë e Veriut ka shpallur tri ditë zie për shkak të aksidentit tragjik...

Maqedonia e Veriut buzë greminës

Perëndimi i frikësohet ri-ngjitjes në pushtet të VMRO-DPMNE

Nga Janelle Clausen &Leon Hartwell “Center for European Policy Analysis” Nuk është asnjëherë një lajm...

8 të vdekur vetëm nga familja Jahi

Vatrat shqiptare që u goditën më rëndë nga tragjedia në Bullgari

52 udhëtarët e autobusit të kompanisë “Besa Trans” nuk mund ta kishin menduar se shëtitja...

“Shpërthim i fortë, 7 persona arritën të ikin”

Detaje nga aksidenti me 46 viktima në Bullgari

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Sofje,...

“Dhimbje! Nuk ka fjalë për këtë tragjedi”

Edi Rama reagon mbi aksidentin ku humbën jetën 45 shqiptarë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me tragjedinë e rëndë të ndodhur në Bullgari, ku...

Shumica turistë nga M. e Veriut/ Mes të viktimave 12 fëmijë

Përplaset dhe merr flakë autobusi në Bullgari

Të paktën 46 persona kanë vdekur e 7 janë plagosur nga një aksident tragjik në...

Nga Nikos Kotzias

Fushatë për çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe M. e Veriut

“Kathimerini” Ne duhet t’i kushtojmë vëmendje zhvillimeve globale dhe rajonale, në mënyrë që të mund...